У Львівській міськраді передбачили на викуп стадіону «Торпедо» 5,1 млн. гривень

14:15 20 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 20 лютого, у Львівській міськраді. Як пояснила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, запропонованими змінами, зокрема, передбачено виділення коштів для лікарні швидкої медичної допомоги – 20 мільйонів гривень, викуп стадіону «Торпедо» – п’ять мільйонів 147 тисяч гривень, 600 тисяч гривень для часткового завершення ремонтних робіт у приміщеннях 80-ї військової бригади та по 20 тисяч гривень на завершення ремонтів систем опалення в освітніх закладах. Також передбачено кошти на висадку дерев для кожного району та кошти на ремонт вулиці Пилипа Орлика.

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді ухвалили рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення та гарячу воду для населення міста за січень 2020 року.

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу