Львівська міськрада спрямує тепловикам 10 мільйонів гривень

14:48 12 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: gmd.center

У Львівській міськраді ухвалили рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення та гарячу воду для населення міста за січень 2020 року.

Про це повідомили в середу, 12 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, зокрема, оплата за опалення та гарячу воду у січні для споживачів «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» зменшиться, в середньому, на 22%. Але, як відзначив міський голова Львова Андрій Садовий, у зв’язку з тим, що у чинному тарифі на теплопостачання заробітна плата для працівників теплоенерго становить 5,5 тисячі гривень, а реальна зарплата є більше 10 тисячі гривень, з місцевого бюджету потрібно буде спрямувати 10 мільйонів гривень, щоб дофінансовувати теплоенерго. Хоча, як наголосив Садовий, НК РЕКП вже встановили новий тариф для теплоенерго, з реальною заробітною платою, але не ввели його в дію.

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення і гарячу воду для мешканців міста за січень 2020 року

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка