Львівська міськрада спрямує тепловикам 10 мільйонів гривень

14:48 12 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: gmd.center

У Львівській міськраді ухвалили рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення та гарячу воду для населення міста за січень 2020 року.

Про це повідомили в середу, 12 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, зокрема, оплата за опалення та гарячу воду у січні для споживачів «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» зменшиться, в середньому, на 22%. Але, як відзначив міський голова Львова Андрій Садовий, у зв’язку з тим, що у чинному тарифі на теплопостачання заробітна плата для працівників теплоенерго становить 5,5 тисячі гривень, а реальна зарплата є більше 10 тисячі гривень, з місцевого бюджету потрібно буде спрямувати 10 мільйонів гривень, щоб дофінансовувати теплоенерго. Хоча, як наголосив Садовий, НК РЕКП вже встановили новий тариф для теплоенерго, з реальною заробітною платою, але не ввели його в дію.

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення про зменшення розміру нарахувань за опалення і гарячу воду для мешканців міста за січень 2020 року

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

Останні новини

В Україні підтверджено 1092 випадки Сovid-19, з них - 78 у дітей

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

27:23 - перемагає COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу