У Львівській міськраді оголосили конкурс

13:40 3 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради оголосили конкурс на фінансову підтримку громадських організацій для покриття видатків на оренду приміщень на 2020 рік.

Як повідомила заступниця начальника відділу громадського партнерства Юлія Бойко, прийом заявок триватиме з 1 до 25 лютого. Проте цього року внесено зміни до правил конкурсу – окрім реєстраційної картки учасника, необхідно подати щорічний звіт про діяльність громадської організації.

Юлія Бойко зазначила: «Цей звіт потрібно подавати виключно в електронному форматі. Суть – розкрити, діяльність громадської організації в контексті використання приміщення, на яке вона потребує відшкодування. Це дасть змогу краще проаналізувати потребу організації в цьому приміщенні, деталізувати які заходи вона в цьому приміщенні проводить, дізнатись загалом, хто є цільовою аудиторією організації та яку користь ця організація приносить громаді Львова».

Крім цього, за словами Юлії Бойко, звітування стане публічним – подані звіти будуть оприлюднені на Геопорталі Львівської міської ради. Заступниця начальника відділу громадського партнерства пояснила: «Оприлюднення звітів допоможе мешканцям нашого міста краще розуміти наскільки вагомим є внесок громадських організацій у розвиток Львова, а також популяризувати їхню діяльність. Цілком можливо, що оприлюднена інформація може стати поштовхом для створення нових ідей та реалізації проектів спільно із Львівською міською радою або ж допоможе громадській організації знайти нових партнерів».

Прийом заявок триватиме до 25 лютого. Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, виконують суспільно значимі для міста функції та орендують приміщення, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова. Учасниками конкурсу не можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які: мають заборгованість за попередній календарний рік; використовують приміщення менше одного року з моменту підписання договору оренди; сплачують орендну плату за пільговими умовами.

Про це повідомили у ЛМР. Як інформував «Щоденний Львів», екс-дружина Пісного безкоштовно отримала ділянку в Брюховичах.

dailylviv.com

До теми

19:19 5 грудня 2020 р.

8 львів'янок вирушають на 5 найвищих вулканів Еквадору (відео)

Львів’янки готуються стати першою українською жіночою експедицією на найвищі вулкани Еквадору. Вісім дівчат запланували сходження на 5 вулканів, найвищий з яких Чимборасо – заввишки 6263 метри. Жінки вирушають в експедицію уже цього місяця – 10 грудня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу