Екс-дружина Пісного безкоштовно отримала ділянку в Брюховичах, – ЗМІ

11:26 27 січня 2020 р.

Фото до новини

Депутати Брюховицької селищної ради безкоштовно надали у власність ділянку площею 0,0146 га колишній дружині Василя Пісного Ользі Костик. За таке рішення під час засідання сесії 23 січня проголосувало двадцять депутатів селищної ради. Рішення підтримав також селищний голова Володимир Доманський.

Про це пишуть "Наші гроші Львів".

Ольга Костик отримала ділянку на вулиці Пляжній в Брюховичах для ведення індивідуального садівництва. Ця земля розташована впритул до ділянок, де Ольга Костик збудувала 24 котеджі на місці свого готельно-ресторанного комплексу «Колиба».

Згідно з проєктом детального плану, спочатку вона планувала збудувати три чотирьохповерхові будинки. Однак в результаті збудували 24 котеджі.

"Наші гроші. Львів"  наагадують, Ольга Костик є колишньою дружиною Василя Пісного, якого влітку минулого року звільнили з СБУ, де він працював на посаді заступника начальника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю (управління «К»). До того Пісний був начальником департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВСУ.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів