У Львівській міськраді дозволили будівництво готелю

14:15 22 листопада 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: tvoemisto.tv

У п’ятницю, 22 листопада, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення про будівництво готелю на вулиці Лижв’ярській.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що  питання про будівництво на вулиці Лижв’ярській вже перебувало на розгляді у виконавчого комітету, проте було відправлене на доопрацювання.

Одним із питань, які ставили члени виконавчого комітету була зміна максимальної висоти забудови: в змінах до рішення йшлось про 72 метри, і цю цифру погодила містобудівна рада. Натомість, у попередніх містобудівних умовах та обмеженнях гранична висота становила 34 метри. У зв’язку із неточностями, було прийняте рішення відправити проєкт на доопрацювання.

«Раніше це питання вже перебувало на розгляді у виконавчому комітеті, відповідно його відправили на доопрацювання. Був пропрацьований новий варіант, у який внесли певні корективи. Зокрема, корективи стосуються висоти, яка залишається такою ж, як і у попередніх містобудівних умовах та обмеженнях, — 34 м. А також пропонується 40% забудови цієї земельної ділянки», — доповіли в управлінні архітектури та урбаністики.

Відомо, що реконструкцію з розширенням існуючої будівлі багатофункціонального готелю на вул. Лижв’ярській, 1 проводитиме ТзОВ «Парк спейс». Розширення відбудеться за рахунок прибудови та надбудови під багатофункціональний готельний комплекс з підземною автостоянкою. При цьому, одна частина готелю має бути класичним готелем, інша — апарт-готелем.

На проектування готельного комплексу мають оголосити міжнародний архітектурний конкурс, після чого забудовник зобов’язаний повідомити про наміри забудови ЮНЕСКО та Мінкульт.

Також на виконавчому комітеті затвердили проєкти рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію благодійною організацією «Фонд горіховий дім» приміщення на вул. Личаківській, 90 у м. Львові під будинок соціального центру.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію дочірнім підприємством «ХРТ Текстиль» будівлі з розширенням за рахунок надбудови під інноваційний центр з виробничими, офісними приміщеннями та вбудованим закладом громадського харчування на вул. Науковій, 7.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівським державним університетом внутрішніх справ навчально-виховного корпусу з побутовими приміщеннями на вул. Городоцькій, 26 зі знесенням існуючих споруд та реконструкцією з модернізацією існуючої трансформаторної підстанції № 37.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.04.2017 No 342.

Нагадаємо, громадськість Львова - проти будівництва у парковій зоні на кістках померлих.

Як інформував «ЩЛ», у Львові зареєстрували петицію про скасування забудови на території колишнього Стрийського цвинтаря.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу