У львівській академії підготували за три роки 6,5 тисячі військових фахівців

16:20 7 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони запевнили: «Колектив Національної академії сухопутних військ і її структурні підрозділи організував і провів за три роки російської агресії понад 80 наборів на майже 40 видів різноманітних курсів підвищення кваліфікації чи перепідготовки військових фахівців».

У міністерстві оборони повідомили сьогодні, 7 вересня: «Понад триста офіцерів, які навчалися на військових кафедрах та не мали досвіду військової служби, пройшли впродовж трьох місяців курси перепідготовки та підвищення кваліфікації у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. За цей час військовослужбовці відновили набуті під час проходження військової кафедри знання та навички з керування військовими підрозділами. З цієї нагоди у містечку «Гвардійське» відбулась урочиста церемонія завершення курсів, під час якої офіцерів привітав начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук».

У міністерстві також розповіли: «Впродовж трьох місяців підготовки на полігоні, незалежно від фаху, з слухачами курсів проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту й морально-психологічного забезпечення. Акцент ставився на підготовку офіцерів з урахуванням досвіду, отриманого Збройними Силами України під час проведення антитерористичної операції». 

«Серед трьох сотень випускників курсів – 17 жінок. Більшість випускників перших курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації призваних на військову службу офіцерів запасу поповнять лави Сухопутних військ Збройних Сил України і обіймуть офіцерські посади у небойових підрозділах», – поінформували також у міністерстві.

«Після завершення урочистостей генерал-лейтенант Павло Ткачук зустрівся із майже сорока випускниками курсів, котрі в подальшому проходитимуть службу у Національній академії сухопутних військ та її структурних підрозділах. Під час цієї зустрічі начальник академії ознайомив нових офіцерів із завданнями, які стоять перед ними, підказав, над чим потрібно працювати, щоб стати справді фаховим, досвідченим командиром тощо», – розповіли також у міністерстві.

«Колектив Національної академії сухопутних військ і її структурні підрозділи організував і провів за три роки російської агресії понад 80 наборів на майже 40 видів різноманітних курсів підвищення кваліфікації чи перепідготовки військових фахівців. Загальна кількість військовослужбовців, які навчалися на них – близько 6,5 тисяч. Це були курси як підвищення кваліфікації чи перепідготовки військовослужбовців за десятками військових спеціальностей, так і вузько спрямовані курси медичної підготовки, іноземних мов, перепідготовки для сержантів з вищою освітою та отримання ними офіцерського звання, а також підготовки військовослужбовців для участі у складі національних контингентів», – поінформували також у міністерстві.

«Окрім того, у структурних підрозділах Національної академії у 2014-2016 роках пройшли підготовку десятки тисяч військовослужбовців, призваних за мобілізацією. Також на базі навчального закладу проходять початкову військово-професійну підготовку та опановують військовий фах тисячі військовослужбовців строкової служби та військової служби за контрактом», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу