У ЛМР запевнили: «Всі ощадливі сім’ї у Львові отримали монетизовані субсидії»

17:00 9 січня 2018 р.

Фото до новини

У міськраді стверджують: «Частину невикористаної субсидії вже перерахували усім львів’янам, які зекономили електроенергію і газ в опалювальному періоді. Зокрема, монетизовані субсидії отримали 13 197 осіб на загальну суму 8,4 млн. гривень».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 9 січня: «Всі ощадливі сім’ї у Львові отримали монетизовані субсидії. Частину невикористаної субсидії вже перерахували усім львів’янам, які зекономили електроенергію і газ в опалювальному періоді. Зокрема, монетизовані субсидії отримали 13 197 осіб на загальну суму 8,4 млн. гривень».

У міськраді також нагадали: «Постановою Кабінету міністрів України №300 від 26.квітня 2017 року передбачено алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій (грошова виплата енергоощадним родинам). Загалом 18 448 отримувачів субсидії у Львові були включені до списків підприємств-надавачів послуг, в яких на рахунках залишилися частина невикористаних субсидій. З них із заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій до відділів соціального захисту міста звернулися 13 197 осіб. Максимальна сума відшкодування за 100 кубометрів газу – 695 гривень 79 копійок, за 150 кВт електроенергії – 135 гривень. Мінімальна – від однієї гривні».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини