У лікарні швидкої допомоги влаштували провокацію: зараз на місці працюють правоохоронці

19:17 27 квітня 2020 р.

  • 3

Як повідомили в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, сьогодні в установі трапився інцидент. Двоє осіб, які представилися журналістами інформаційного агентства «STOP корупції», влаштувати провокацію.

Спершу вони запитували про підготовку лікарні до роботи в умовах пандемії, однак потім один із них, порушуючи правила карантину, увірвався до приймального покою, аби, з його слів, перевірити, як йому надаватимуть допомогу, якщо йому стане погано.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«В лікарню з посвідченнями журналістів «STOP корупції» прийшли двоє осіб. В адміністративному приміщенні вони одразу увімкнули відеокамеру й почали запитувати про підготовку лікарні до боротьби з коронавірусом, прийом пацієнтів, отримані від благодійників апарати штучної вентиляції легенів, поводження з відходами у зв’язку з коронавірусом. Наші працівники надали їм відповіді, однак вони почали ставити більше запитань. Подекуди ці журналісти говорили у підвищеному тоні, агресивно, нервували, тому ми попросили їх вийти з адміністративного приміщення на вулицю і там продовжити розмову. В той же час вони викликали поліцію, сказавши, що їм начебто перешкоджають у їхній журналістській діяльності.

Тоді один з журналістів почав поводити себе ще агресивніше, мовляв, а як мене будете приймати, якщо в мене інфаркт чи інсульт? Тоді він спустився на перший поверх і почав вламуватися у приймальне відділення. Муніципальна варта намагалася його затримати, але він проштовхнувся, при цьому не продизенфікував руки, не поміряв температуру тіла і зайшов у відділення. Звісно, медики не могли відмовити йому у прийомі, бо він заявив, що в нього є скарги на серцебиття.

Відтак, його оглянули, й усі показники були в нормі, зокрема й серцебиття, однак зафіксували підвищену температуру тіла — 37,4 градусів. Йому провели експрес-тест на коронавірус — тест негативний, проте в процесі розмови з ним встановлено, що 24 квітня він перебував в інфекційній лікарні і дитячій лікарні Івано-Франківська, де перебувають на лікуванні пацієнти з коронавірусом, а тому міг контактувати з ними. Тож наразі його дообстежують в умовах повної ізоляції, а медичний персонал одразу перейшов на режим роботи з людьми, які мають підозру на коронавірус", — повідомили в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

Відтак, зараз на місці працює слідчо-оперативна група, яка з’ясовує усі обставини події.


dailylviv.com

Коментарі(3)

666

15:11 28 квітня 2020 р.

Відповісти

... на що тільки не йдуть представники отих "засобів масової інформації" заради "презентації" свого такого "засобу" ! ... викликали поліцію зафіксувати "факт перешкоджання роботі журналістів" ... і -- обіс.ралися ... бо в лікарні , та ще й під час карантину , так поводитись ("працювати") не дозволено ніяким "представникам" ніяких "органів" ... сподобалось -- ".. його дообстежують в умовах повної ізоляції.." ... Слава Україні ! ...

666

16:52 28 квітня 2020 р.

Відповісти

... подивився , як отой очкастий дядько (журналіст?) "працював" для людей ... щоби донести до них (людей) конкретну "інформацію" що до тумбочок в боксі №13 ... що ті тумбочки -- всі пронумеровані ... а за те , що він конкретно внаглу в тій своїй "роботі" порушував усі заходи санітарної безпеки і міг занести в приміщення лікарні отой "коронавірус" , йому за це не завадило б і "премію" конкретну виписати в розмірі , який встановлено ст. 44-3 певного"кодексу" ... Слава Україні ! ...

Тінь

03:01 28 квітня 2020 р.

Відповісти

...І що це за лікарня із хворими на коронавірус без належної охорони ??? ... "Тоді один з журналістів почав поводити себе ще агресивніше, мовляв, а як мене будете приймати, якщо в мене інфаркт чи інсульт ? ,,, - Взнав і заспокоївся ??? А тепер той журналіст нехай перевірить як його закопають коли він помре ...

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу