У Галицькому районі Львова посипатимуть вулиці реагентами

15:30 22 червня 2018 р.


Фото: urbanua.org

Наступного року у Галицькому районі Львова запровадять пілотний проект з використання реагентів.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Під час пленарного засідання сесії Львівської міськради депутати заслухали інформацію про дорожню карту щодо вирішення питань порушених електронною петицією «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк повідомила: «У наступному році планується запровадити пілотний проект застосування реагентів в Галицькому районі. Це питання потрібно вирішувати в комплексі, тому що нам необхідно потрібно переходити на інші матеріали, щоб прибирати місто. Це є реагент аенес, він є безпечний для екології і інженерних мереж, і в процесі використання він є ефективний, бо швидко руйнує сніг і лід».

Ірина Маруняк доповнила: «Ми говорили про те, щоб провести пілотний проект в Галицькому районі в наступному році. Це дасть можливість побачити, як діятиме реагент на дорогах. На хідниках ми пропонуємо застосувати щебневий відсів, це також нова технологія, яка є закордоном. Але разом з тим, необхідно закуповувати техніку, щоб оперативно і якісно проводити прибирання снігу. Тому що регент можна сипати тільки на очищену дорогу.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР також розповіла: «На техніку потрібно близько 36 мільйонів гривень на зимове прибирання. Від піско-соляної суміші на наступний рік ми не зможемо повністю відмовитись, проте спробуємо це зробити в одному районі. Але необхідно впроваджувати нові технології, тенденції для того, щоб ми змінювали місто Львів і прибирання зокрема. Також потрібно облаштувати приміщення для зберігання реагентів, для цього потрібно близько 11 мільйонів 900 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу