У Держпродспоживслужбі радять жителям Львівщини звертатися за роз’ясненнями

17:42 8 вересня 2017 р.

У Львівському обласному управлінні Держпродспоживслужби рекомендують звертатися до неї за роз’ясненнями щодо ціноутворення на житлово-комунальні послуги.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 8 вересня: «Держпродспоживслужба у Львівській області особливу увагу приділяє питанням дієвого контролю за тарифами на житлово-комунальні послуги. На підставі обґрунтованих звернень громадян з метою захисту їх законних прав, у сфері житлово-комунальних послуг проводять позапланові  заходами державного нагляду за порядком формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій».

«З метою недопущення обрахунку споживачів та для упередження порушень державної дисципліни цін, ГУ ДПСС у Львівській області просить мешканців звертатись в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області (Львів, вулиця Вітовського, 18) за роз’ясненнями щодо ціноутворення на житлово-комунальні послуги. Оскільки, згідно із законом позаплановий контроль здійснюють на підставі  обґрунтованого звернення громадян про порушення суб’єктом господарювання  їх законних прав. До звернення необхідно подати документи, що підтверджують застосування завищених цін (чеки, квитанції), назву та місцезнаходження суб’єкта господарювання тощо», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 листопада 2020 р.

У Львові презентували всеукраїнську громадську організацію, яка створить Палату експертів

Громадська організація, яка об’єднує аграріїв, підприємців та профспілки, - «Конгрес українських громад «Заради майбутнього» представляє інтереси понад 5,5 млн українських громадян. А найближчим часом до неї планують долучити інші громадські об’єднання, зокрема лікарські та наукові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу