У Держпродспоживслужбі радять жителям Львівщини звертатися за роз’ясненнями

17:42 8 вересня 2017 р.

У Львівському обласному управлінні Держпродспоживслужби рекомендують звертатися до неї за роз’ясненнями щодо ціноутворення на житлово-комунальні послуги.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 8 вересня: «Держпродспоживслужба у Львівській області особливу увагу приділяє питанням дієвого контролю за тарифами на житлово-комунальні послуги. На підставі обґрунтованих звернень громадян з метою захисту їх законних прав, у сфері житлово-комунальних послуг проводять позапланові  заходами державного нагляду за порядком формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій».

«З метою недопущення обрахунку споживачів та для упередження порушень державної дисципліни цін, ГУ ДПСС у Львівській області просить мешканців звертатись в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області (Львів, вулиця Вітовського, 18) за роз’ясненнями щодо ціноутворення на житлово-комунальні послуги. Оскільки, згідно із законом позаплановий контроль здійснюють на підставі  обґрунтованого звернення громадян про порушення суб’єктом господарювання  їх законних прав. До звернення необхідно подати документи, що підтверджують застосування завищених цін (чеки, квитанції), назву та місцезнаходження суб’єкта господарювання тощо», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу