У 2016 році полягли в боях 211 українських військових

12:36 26 грудня 2016 р.


Фото: tsn.ua

Збройні Сили України зазнали цьогоріч 256 небойових втрат.

В управлінні зв'язків із громадськістю Збройних Сил України повідомили у відповіді на запит британської телерадіомовної компанії «ВВС»: «Кількість втрат у 2016 році: бойових – 211, небойових – 256». 

У цій же відповіді зазначено, що «впродовж 2016 року в результатів бойових пошкоджень втрати озброєння та військової техніки у Збройних Силах України складають більше 100 одиниць». Водночас, повідомляється, що «українська армія отримала одну тисячу одиниць нового (модернізованого) озброєння та військової техніки й ще близько 700 одиниць були відремонтовані й повернуті Збройним силам».

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, на сайті Української служби «BBC». Де також поінформували: «6 грудня начальник Генштабу Збройних Сил України Віктор Муженко повідомив, що від початку конфлікту на Донбасі загинуло 3064 представників усіх силових структур, з них 2636 – військовослужбовці. З цієї кількості бойові втрати – 2148 осіб».

dailylviv.com

До теми

14:14 18 січня 2021 р.

Порушення локдауну: зачинили сотні ресторанів, клубів, торговельно-розважальних закладів

Від початку жорсткого карантину в Україні примусово зачинили сотні ресторанів, торговельно-розважальних центрів і нічних клубів. Вони порушили заборону на прийнття клієгтів.

Рубрика: Ситуації

11:59 18 січня 2021 р.

Уряд звільнив з посади головного лісівника України

Кабінет Міністрів звільнив Василя Кузьовича з посади голови Державного агентства лісових ресурсів та поклав виконання обов'язків керівника цього органу на Юрія Болоховця.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу