У 2015 році на Львівщині надали адресну грошову допомогу 923-тьом малозабезпеченим

12:40 28 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: varianty.net

Серед громадян, які отримали одноразову допомогу, – 737 учасники війни на сході України.

«На Львівщині з початку року 923 малозабезпечених громадяни одержали одноразову адресну грошову допомогу. Зокрема, з обласного бюджету мешканцям області виплатили 775 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, де також поінформували:

«Серед громадян, які отримали одноразову допомогу, – 737 учасники АТО (на лікування), 22 сім’ї загиблих учасників АТО, п’ятеро сімей зниклих безвісти учасників АТО, 47 дітей-сиріт та дітей-інвалідів, 49 малозабезпечених та багатодітних сімей (на лікування), 15 ветеранів УПА, 29 малозабезпечених громадян та інвалідів (на лікування), четверо вимушено переміщених, 13 важкохворих, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, двоє потерпілих внаслідок вибуху міліціонерів. Порядок надання і виплати такої допомоги затверджений відповідним розпорядженням голови ОДА від 8 липня 2015 року.

Відповідно до цього документу питання надання грошових виплат розглядається на підставі звернень громадян на ім’я голови обласної державної адміністрації. Допомога надається один раз на рік та може становити від 300 до 3000 гривень, а в окремих випадках (довготривале та вартісне лікування, стихійне лихо) сягати 5000 гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів