Цьогоріч у Львові демонтували 612 самовільно встановлених рекламних конструкцій

12:49 26 червня 2014 р.


Фото: zik.ua

Про це повідомили в четвер у прес-службі міської ради.

Як повідомила сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову» прес-служба міської ради, з початку 2014 року в результаті самовільного встановлення зовнішньої реклами у Львові було демонтовано 612 рекламних площин. Директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик розповів із цього приводу:

«Зовнішня реклама повинна розміщуватися виключно на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради. Якщо ж рекламна площина встановлена самовільно, без належних документів на її розміщення, то така конструкція підлягає демонтажу.

Для спрощення процедури отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у Львові й надалі активно працює робоча група. З початку цього року вона провела 17 засідань, розглянувши 236 заявок щодо встановлення рекламних конструкцій.

У результаті було прийнято 87 позитивних рішень щодо видачі дозволів на розміщення реклами. Решта скеровано на доопрацювання». 

dailylviv.com

До теми

19:16 27 липня 2021 р.

Крали гроші на медобладнанні для Covid-лікарень: на Львівщині викрили організаторів схеми

Служба безпеки України викрила бізнесменів, які незаконно привласнювали державні кошти під час закупівлі медичного обладнання для лікарень, які задіяні в боротьбі з COVID-19. За попередніми оцінками, лише за одним фактом поставок зловмисники завдали державному бюджету збитків на майже 2 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу