Центр Львова звільняють від зовнішньої реклами

00:05 22 травня 2021 р.

Сьогодні, 21 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, виданих ТзОВ «Наша справа Аутдор».

Зокрема, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, рекламорозповсюджувач зініціював скасування дозволів на 32 рекламні конструкції, зокрема у центральній частині міста та на магістральних дорогах.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Один з найбільших рекламорозповсюджувачів зініціював вперше, я вважаю, дуже достойну і правильну свою позицію. Він подав звернення, щоб скасувати дозволи на 32 конструкції: 24 конструкції – це сітілайти, переважно у центральній частині міста і, відповідно, решту конструкцій - на магістральних вулицях. У загальному підсумку 32 дозволи ми скасовуємо. Він вже почав демонтаж і на цих місцях реклами більше не буде», - доповіла Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку.

«Ми домовляємось, що центр має бути максимально без реклами. Там не має бути реклами, тому що вона псує зовнішній вигляд», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.


dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

19:46 12 червня 2021 р.

Все буде добре: Святослав Вакарчук втратив і Голос, і дружину

Відомий український музикант, фронтмен рок-групи "Океан Ельзи" й ексглава політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про розрив стосунків із дружиною Лялею Фонарьовою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу