Темпи ремонту на вулиці Замарстинівської у Львові будуть збільшуватися, – Садовий

16:20 26 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На вулиці Замарстинівській триває капітальний ремонт дороги на ділянці від вулиці Липинського до вулиці Східної».

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Одну з головних вулиць Львова – вулиці Замарстинівську ремонтують з 5 березня – тоді розпочався капітальний ремонт дороги на ділянці від вулиці вулиці Липинського до вулиці Східної. Розпочалися роботи по заміні водопроводу і вже прокладено 250 метрів труби діаметром 160 міліметрів до вулиці Східної. Також змонтовано чотири залізобетонні колодязі. За кілька днів розпочнуть роботи зі заміни каналізаційного колектора».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Проектанти завершили свою роботу і виправили помилки, які були допущені на початку проектування. Ніхто не враховував плавуни, які тут внизу. Знайшли технологію, як цементувати ці плавуни. З кожним днем темпи робіт будуть збільшуватись. Однозначно, цього року ми від вулиці Липинського повинні зробити весь об’єм до вулиці Східної. В ідеалі – дійти до вулиці Заводської, але це все залежить від технічних моментів, бо тут є плавуни, з цим треба бути дуже обережними, бо поруч житлові будинки».

Андрій Садовий також запевнив: «Роботи будуть виконувати, думаючи про безпеку тих будинків, які тут стоять, а також, щоб ми до цієї дороги наступних 50 років не поверталися. Важливою є повна заміна колектора, який у важкому стані, також водогін, потім будемо все брукувати, класти трамвайну колію. Буду робити все можливе, щоб темпи були активні. Чим швидше завершать роботи на вулиці Личаківській, тим більше працівників «Онур», які є підрядниками по цих роботах, буде тут».

Міський голова також розповів: «До вулиці Гайдамацької ми дійдемо і тут все нормально. Це ми хочемо цього року зробити. Будемо працювати і жовтень, листопад, грудень, якщо погода буде дозволяти, будемо працювати і взимку. Але у нас кошторис робіт є до вулиці Торф’яної. Об’єм робіт дуже великий. Це одна з найбільш поганих доріг у Львові. Я сьогодні ще ра проїхав трошки по цій дорозі – там можна ралі проводити. Ремонт треба робити швидко і оперативно».

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу