США та Україна домовилися про спільне виробництво зброї

10:53 7 грудня 2023 р.

Фото до новини

США оголосили про передачу технологій та спільне виробництво зброї з Україною.

Зокрема, йдеться про гібридні системи ППО.

Про це пише DailyLviv.com з посиланням на Білий дім та Пентагон.

Пентагон, Міністерство оборони та Міністерство стратегічних галузей промисловості України підписали декларацію про наміри щодо спільного виробництва зброї та обміну технічними даними. Документ підписали у рамках американсько-української конференції оборонно-промислової бази у Вашингтоні.

Конференція зібрала близько 350 представників промисловості та уряду США, України та Європи. Учасники обговорили збільшення виробництва зброї для підтримки України.

Читайте також: Франція та Німеччина очолять нову коаліцію з постачання ППО Україні - очільник Пентагону

Як зазначили у США, співпраця буде зосереджена на системах протиповітряної оборони, виробництві критичних боєприпасів та ремонті військової техніки.

Білий дім наголошує, що Пентагон та партнери надали Україні технології для початку виробництва гібридних систем ППО у рамках програми FrankenSAM. Проєкт спрямований на покращення застарілих систем протиповітряної оборони з використанням певних західних боєприпасів.

Нагадаємо, у середу, 6 грудня, у Сенаті США на процедурному голосуванні заблокували законопроєкт щодо додаткової допомоги для України та Ізраїлю.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів