Франція та Німеччина очолять нову коаліцію з постачання ППО Україні - очільник Пентагону

18:09 22 листопада 2023 р.

Фото до новини

У віртуальному форматі розпочалося 17-те засідання Контактної групи з питань оборони України за участі близько 50 країн, відкриваючи яке міністр оборони США Ллойд Остін закликав до підсилення ППО України.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін сьогодні під час виступу на "Рамштайні", пише DailyLviv.com.

 "Тож, оскільки Україна стикається з черговою зимою війни, я закликаю цю групу надати Україні засоби протиповітряної оборони для захисту її народу", - зазначив Остін.

 За його словами, і Україна, і Ізраїль стикаються з невблаганними ворогами, які прагнуть їх знищити.

"І ми бачимо, що Іран підживлює конфлікт і в Газі, і в Україні, озброюючи ХАМАС і Путіна. Підтримка Іраном Кремля і ХАМАС шкодить Україні, стабільності на Близькому Сході й міжнародному порядку, заснованому на правилах" – заявив Остін, наголосивши, що Сполучені Штати цілком здатні продовжувати рішучу підтримку України одночасно з допомогою Ізраїлю.

Він зазначив, що за кілька днів до його візиту до Києва путінські війська розпочали новий шквал ракетних ударів по Києву та інших частинах України, намагаючись пошкодити українську енергосистему.

"Але я як ніколи впевнений, що український народ залишиться стійким перед обличчям труднощів. Тому що він бореться за свої домівки, за свої сім'ї й за своє майбутнє", - сказав Остін. 

Докладаючи всіх зусиль для підтримки нашого партнера, ми повинні творчо підходити до того, як ми можемо продовжувати задовольняти потреби України. Сполучені Штати залишаються відданими своїй справі", – запевнив Остін.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів