Споживачі «Львівтеплоенерго» заборгували йому більше ста мільйонів гривень

10:45 4 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Тепловики ведуть активну претензійно-позовну роботу, однак готові йти назустріч боржникам за умови об’єктивних причин виникнення боргу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 4 липня: «Станом на сьогодні більше ста мільйонів гривень боргують споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» за послуги з теплопостачання. Це величезна заборгованість, яка не дозволяє підприємству належним чином підготуватися до опалювального сезону, виконавши весь необхідний об’єм ремонтних робіт, та розраховуватися за природний газ».

«Юридично-претензійний відділ ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить активну роботу щодо стягнення заборгованості. Матеріали щодо заборгованості за теплопостачання подаються до суду. Після отримання рішення суду та судового наказу, стягненням заборгованості займаються виконавчі служби міста», – поінформували також у міськраді.

«Виконавчі служби виносять постанови щодо накладення арешту на нерухоме і рухоме (автомобілі) майно боржника, заборону виїзду закордон, стягнення коштів із основного доходу боржника (заробітна плата) та проводять рейди по боржниках. Для активізації роботи з боржниками щодо стягнення заборгованості під керівництвом голови департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР проводяться спільні наради з юристами теплопостачальних підприємств і керівниками виконавчих служб», – розповіли також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу