Співробітники фільтраційного центру на Львівському вокзалі вже затримали 8 осіб зі зони АТО (оновлено)

18:15 21 липня 2014 р.

  • 0


Фото: Роман Балук/ZIK

Про це повідомив у понеділок начальник управління МВС України на Львівській залізниці Влодимир Дитюк.

Інтернет-видання «Galnet» інформує сьогодні, 21 липня, в повідомленні «У Львові затримали вже 8 осіб, які намагалися потрапити до міста із зони АТО»:

«Протягом роботи фільтраційного центру на Львівському вокзалі затримали 8 осіб. Про це під час брифінгу розповів начальник управління МВС України на Львівській залізниці Влодимир Дитюк.

«Виявлених осіб, які перебувають у базі розшуку, передаємо органам, які їх розшукують.  Якщо людина не перебуває в розшуку, але є підстави для її затримання, то ми спільно зі Службою безпеки України в законному порядку затримуємо спочатку на 3 години, а потім, якщо у них буде виявлено зброю, будемо ухвалювати рішення про більше тривале затримання», – розповів  правоохоронець.

Нагадаємо, протягом тижня на Львівському залізничному вокзалі діє фільтраційний центр, мета якого – уберегти Львівщину від потрапляння бойовиків із зони АТО».

Натомість Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 21 липня, в повідомленні «На залізничному вокзалі у Львові «фільтрують» пасажирів із зони АТО»:

«На вокзалах Львівської залізниці запрацювали фільтраційні пункти, мета яких – не впустити на територію області осіб з вогнепальною зброєю, вибуховими пристроями, або які можуть бути причетними до сепаратизму чи тероризму. Про це 21 липня на брифінгу повідомив начальник управління МВС України на Львівській залізниці Володимир Дитюк.

«У квітні, коли відбулась анексія Криму, ми посилили наряди міліції на вокзалі. Але більш прискіпливо почали працювати, створивши тиждень тому фільтраційний пункт. Такі пункти працюють на всіх вокзалах Львівської залізниці, але найбільша кількість людей задіяна саме на станції «Львів». Основне завдання – не допустити на територію Львівщини осіб з вогнепальною зброєю, вибуховими пристроями, які мають злочинні наміри, можуть здійснювати терористичні акти. Знаємо, що на Сході зараз дуже багато зброї перебуває у незаконному обігу, викрадено сотні кілограмів вибухівки. Також розуміємо, що коли ведуться активні дії в зоні АТО, дуже багато осіб, а особливо, які скоїли серйозні злочини, намагатимуться уникнути відповідальності, проникаючи в тому числі й на терени Західної України, зокрема, до Львова», – зазначив Володимир Дитюк.

З його слів, працівники транспортної міліції відпрацьовують усі потяги, які прибувають з південно-східного напрямку.«Безпосередньо із зони АТО на наш вокзал прибуває один потяг – «Маріуполь-Львів». Саме йому приділяється найбільш прискіплива увага. Повністю відстежуємо його вже тиждень. У середньому наповненість поїзда становить 60-70%», – підкреслив начальник управління МВС України на Львівській залізниці. – Маємо ще станції «Підзамче» і «Красне», де також працюють наші працівники, адже людина, яка має злочинні наміри, може їхати не безпосередньо до Львова, а вийти раніше».

Перевірка відбувається таким чином, що під час руху потяга оперативні працівники перевіряють у пасажирів документи та виявляють підозрілих осіб. Вже на вокзалі у Львові у фільтраційному пункті затриманих перевіряють більш детально, беруть відбитки пальців і якщо ніяких застережень немає – відпускають.

Як правило, міліціонери більше звертають увагу на осіб чоловічої статі, пасажирів, які мають великий багаж тощо. Також транспортна міліція обмінюється інформацією з персоналом потягів, працівниками СБУ, міграційної та прикордонної служб, ДСНС. Зі слів Володимира Дитюка, було перевірено вже близько 200 осіб, 53 з них занесли до спеціальної бази.

«З квітня було виявлено вісім осіб, які перебували у розшуку. Ми їх передали підрозділам, які розшукують цих людей. Як правило, це були особи, пов’язані з крадіжками або незаконним обігом наркотиків. Поки що осіб, які безпосередньо пов’язані з сепаратизмом, диверсійними діями, не виявляли», – підсумував начальник управління МВС України на Львівській залізниці.

Додамо, що сьогодні міліціонери перевірили понад десяток пасажирів потягу «Маріуполь-Львів». Пан Сергій з Донецька, який приїхав до Львова до тещі розповів, що у поїзді у нього лише перевірили документи та запитали про мету поїздки. Але, з його слів, «все було культурно». Чоловік вважає такі перевірки потрібними для того, аби «ворогів наших знаходити».

Натомість пан Олексій, який приїхав з Харкова із заробітків, потрапив вже у фільтраційний пункт. Він добровільно показав речі у своїй сумці і сказав, що ставиться до цього з розумінням».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу