Сотні молодших лейтенантів поповнили Збройні Сили України на Львівщині

13:24 22 серпня 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбувся урочистий ритуал випуску військовослужбовців, які проходили підготовку на Курсах військової підготовки та отримали військове звання молодший лейтенант.

Про це повідомили в середу, 22 серпня, в прес-службі Львівської облкради, де також розповіли: «Упродовж трьох місяців вони проходили інтенсивний вишкіл та вже незабаром обійматимуть посади командирів механізованих, танкових, артилерійських та інженерних підрозділів, фахівців морально-психологічного забезпечення, а також мобілізаційної та кадрової роботи. Незалежно від фаху, з усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення».

«Привітати офіцерів зі знаменною подією прибули керівництво та науково-педагогічні працівники Національної академії, представники громадськості й духовенства, рідні та близькі військовослужбовців. Після заохочення кращих випускників від імені начальника Національної академії сухопутних військ та оголошення наказу міністра оборони України винуватцям свята було вручено погони молодшого лейтенанта та свідоцтва про завершення курсів».

«Завершилися урочистості благословенням випускників військовими капеланами й проходженням урочистим маршем, традиційним фотографуванням на згадку. На цих курсах, а за понад два роки через них пройшли тисячі військовослужбовців, було чимало учасників бойових дій на Сході України. З понад трьох сотень слухачів курсів військової підготовки сержантського (старшинського) складу з вищою освітою 85 мають бойовий досвід», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу