Сорок закоханих пар у Львові подали заяви на шлюб через інтернет

14:15 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини

На сьогодні у трьох львівських пологових будинках видали більше 200 свідоцтв про народження.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 22 жовтня, під час прес-конференції на тему «Скільки коштують посади в органах юстиціі?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

- І батьки, і працівники юстиції зрозуміли, що це дуже зручно. Після Львова почали цей пілотний проект запроваджувати в інших містах України – в Одесі, в Полтаві, в Черкасах, в Харкові, в Києві. Нормальний сервіс і нормальний підхід. Раніше людина, щоби отримати послугу, приходила в юстицію. Тепер юстиція може прийти до людини, - каже він.

Також, на його думку, ще би добре було відразу в пологовому будинку проводити реєстрацію дитини за місцем проживання.

- Коли органи юстиції та міграційної служби зіллються в одну, то це будуть робити, - пообіцяв начальник обласної юстиції.

За його словами, послугами, так званого, он-лайн шлюбу скористалося сорок пар.

- За допомогою он-лайн сервісу було подано всього 40 заяв. 39 з них – без цифрового підпису, тобто нареченим потім довелося прийти і підтвердити свої заяви. І тільки одна пара скористалася правом цифрового підпису. Вона пришла тільки для того, щоби забрати своє свідоцтво про шлюб, - каже Ярослав Жукровський.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів