Сьогодні на Львівщині прийняли й поселили 56 біженців із Луганська й Слов’янська

19:04 10 червня 2014 р.


Фото: loda.gov.ua

Натомість у вихідні, як повідомив у вівторок директор департаменту соціального захисту населення ОДА Василь Мартиняк, – 45 мешканців зі сходу України.

Прес-служба Львівської облдержадміністрації повідомляє сьогодні, 10 червня, що сьогодні ЛОДА прийняла та поселила 56 осіб із Луганська та Слов’янська Донецької області. Натомість, за словами директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністраціВасиль Мартиняк, у вихідні на Львівщині прийняли на тимчасове проживання 45 мешканців з Донецької та Луганської областей.

«До нас їдуть сім’ї з маленькими дітьми, які змушені втікати зі своїх домівок  через свавілля терористів. Будинки  їхні пограбовані, а самих їх переслідують. Нам розповіли випадок, коли терористи у шахтарів у день зарплати вилучили весь заробіток. У містах відімкнено газ, світло, бракує води», – сказав В.Мартиняк. Він додав, що всі мешканці східних областей України розміщені у санаторні заклади, пансіонати та приватні помешкання жителів Львівщини.

dailylviv.com

До теми

10:55 29 липня 2021 р.

Російські спанієлі замість англійських: як Львівська митниця готує пошуковців наркотиків і психотропів (відео)

П’ять нових цуценят з’явилося у відділі кінологічного забезпечення управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці. Це поповнення – чорно-білі кудлані породи російський мисливський спанієль – Ая і Лайт, братик і сестричка, віком 3,5 місяця, приїхали до львівських кінологів з Харкова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу