Сергій Бабак сподівається відкрити міст на Городоцькій до нового року

11:15 24 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Директор департаменту Львівської міськради запевнив: «Стараємось і очікуємо, що нам вдасться до нового року проїзд відкрити».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак запевнив, що для того, щоб якнайшвидше закінчити ремонтні роботи на шляхопроводі на вулиці Городоцькій, залучено додаткові підрядні організації. За його словами, на сьогодні на об’єкті з однієї сторони асфальтують під’їзди, з іншої працюють грейдери – вирівнюють основу.

Директор департаменту також повідомив: «На мості триває гідроізоляція верхньої частини. Також проводять роботи з мощення тротуарів. Зовнішнє освітлення тут вже влаштовано».

Сергій Бабак пояснив: «З вини генпідрядника – ТзОВ «Західтрансбуд» – був втрачений час. Ми зараз з допомогою багатьох організацій вчиняємо всі дії, щоб дорогу відкрити. Зараз основною є погода, нам важливий кожен день, щоб не було опадів, щоб не було низької температури. Рахунок йде на години, стараємось і очікуємо, що нам вдасться до нового року проїзд відкрити. Якщо, скажімо, до вівторка протримається погода без опадів, то ми відкриємо до нового року. Ми залучили все, що можна, щоб відкрити дорогу до нового року, але на погоду ми вплинути не можемо».

Директор департаменту також розповів: «Зараз з однієї сторони асфальтують під’їзди, з іншої працюють грейдери – вирівнюють основу. На самому мості йде гідроізоляція верхньої частини. План такий: ми асфальтуємо під’їзди, асфальт кладеться в два шари, далі буде асфальтуватись міст. Варіанти можуть бути різні: ми заасфальтуємо під’їзди, а погода не дасть нам заасфальтувати сам міст. Під’їзди ми однозначно встигнемо зробити».

Сергій Бабак також зазначив: «Питання в тому, чи встигнемо провести гідроізоляцію моста та заасфальтувати верхню частину. Буде два шари асфальту, це дозволить експлуатувати дорогу в нормальному режимі, а вже навесні, коли буде стабільна тепла температура, ми покладемо третій, верхній, шар асфальту».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР також він додав, якщо дозволять погодні умови, до нового року закінчать ремонтні роботи і на вулиці Богданівській. Про це повідомили в п’ятницю, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу