Садовий заявив, що львівське сміття зупиняють, щоб вплинути на «Самопоміч»

16:24 23 грудня 2016 р.

Міський голова вважає: «Наші машини, не зважаючи на те, що вони мають офіційні угоди з полігонами в інших областях, починають зупиняти на трасах і в супроводі поліції повертати до Львова. Ціль блокади зрозуміла – завалити місто сміттям і в такий спосіб вплинути на політичну позицію «Самопомочі» в парламенті».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 23 грудня, що міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо розміщення пресувального устаткування у промзоні Рясне-2. Зокрема, він запевнив: «Це нормально, коли ті чи інші групи мешканців не влаштовують певні рішення. В таких випадках я готовий дискутувати і аргументувати і якщо це можливо – шукати компроміс. Так було завжди. Але я ніколи не допускав і не допущу тиску на власні рішення через грубу силу та шантаж».

Міський голова Львова також поскаржився: «Ми працюємо в критичних умовах. Щодня ми повинні вивезти з міста понад 600 тонн відходів, які продукують львів’яни в своїх домашніх господарствах та на підприємствах. Зараз ми отримали чергову технологію блокади. Наші машини, не зважаючи на те, що вони мають офіційні угоди з полігонами в інших областях, починають зупиняти на трасах і в супроводі поліції повертати до Львова». 

Андрій Садовий вважає: «Ціль блокади зрозуміла – завалити місто сміттям і в такий спосіб вплинути на політичну позицію «Самопомочі» в парламенті. Такі нові методи наших опонентів – цинічні і поза межами здорового глузду».

Міський голова Львова також пояснив: «Будівництво нового сміттєпереробного комплексу – це шлях на два роки як мінімум. Весь цей час нам потрібно буде кудись дівати сміття, яке ми з вами продукуємо. Не мер особисто, не депутати чи чиновники, а всі ми разом – мешканці міста».

Андрій Садовий також зазначив: «Одне з тимчасових рішень на випадок надзвичайних ситуацій – це пресування сміття. Ми взяли в оренду за символічні 10 гривень в місяць сучасну установку італійських та фінських виробників. Вона дозволяє зменшити об’єм сміття в шість разів та обгорнути його щільно спеціальною плівкою. Це суттєво полегшує його подальше транспортування».

Міський голова Львова також запевнив: «Ми ретельно вивчали досвід європейських міст і знайшли такий спосіб саме в Європі. Устаткування цілком придатне до розміщення в межах міста, адже не продукує жодних, наголошую, жодних побічних, шкідливих речовин. Ми розмістили його в промисловій зоні мікрорайону Рясне-2. В радянські часи ця зона продукувала дійсно багато викидів. Так, наш недолік, що ми не змогли в цих умовах переконати деяких мешканців, що нова пресувальна лінія не створює жодних додаткових загроз. Будемо спілкуватись і роз’яснювати».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу