Рятувальники виявили у Львові порушення правил безпеки

14:00 29 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У період із 26 вересня до 4 жовтня заплановано перевірку 237 закладів у Львові та області».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 29 вересня: «28 вересня Головне управління ДСНС України у Львівській області спільно з представниками місцевих органів самоврядування та органів виконавчої влади та представниками засобів масової інформації провели перевірку закладів з нічним перебуванням населення на предмет дотримання в них правил пожежної безпеки. Дотримання правил та вимог безпеки перевірили у КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат», міському комунальному клінічному пологовому будинку №1 та дитячому дошкільному будинку №1 Львівської міської ради».
Начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Іванишин під час оглядів закладів зазначив: «Найбільш вагомими та небезпечними порушеннями, які ми сьогодні бачимо у закладах, є відсутність систем пожежної автоматики та системи оповіщення та управління евакуацією людей в наслідок виникнення пожежі. Конструкції горищ не оброблені вогнетривкими розчинами. Евакуаційні шляхи захаращені, що перешкоджає евакуації людей».
«Недоліки, які виявили під час перевірки (зокрема, відсутність систем пожежної автоматики та системи оповіщення та управління евакуацією людей в наслідок виникнення пожежі, конструкції горищ не оброблені вогнетривкими розчинами) слід усунути у найкоротші терміни, адже від цього залежить можливість порятунку людського життя. Такі перевірки проводять по всій області на виконання розпорядження Кабінету міністрів України №643-р від 20 вересня 2017 року та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, у зв’язку із трагедією, яка сталася у місті Одесі в ніч з 15 на 16 вересня 2017 року й спричинила до загибелі дітей. У період із 26 вересня до 4 жовтня заплановано перевірку 237 закладів у Львові та області», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу