Рятувальники виявили у Львові порушення правил безпеки

14:00 29 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У період із 26 вересня до 4 жовтня заплановано перевірку 237 закладів у Львові та області».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 29 вересня: «28 вересня Головне управління ДСНС України у Львівській області спільно з представниками місцевих органів самоврядування та органів виконавчої влади та представниками засобів масової інформації провели перевірку закладів з нічним перебуванням населення на предмет дотримання в них правил пожежної безпеки. Дотримання правил та вимог безпеки перевірили у КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат», міському комунальному клінічному пологовому будинку №1 та дитячому дошкільному будинку №1 Львівської міської ради».
Начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Іванишин під час оглядів закладів зазначив: «Найбільш вагомими та небезпечними порушеннями, які ми сьогодні бачимо у закладах, є відсутність систем пожежної автоматики та системи оповіщення та управління евакуацією людей в наслідок виникнення пожежі. Конструкції горищ не оброблені вогнетривкими розчинами. Евакуаційні шляхи захаращені, що перешкоджає евакуації людей».
«Недоліки, які виявили під час перевірки (зокрема, відсутність систем пожежної автоматики та системи оповіщення та управління евакуацією людей в наслідок виникнення пожежі, конструкції горищ не оброблені вогнетривкими розчинами) слід усунути у найкоротші терміни, адже від цього залежить можливість порятунку людського життя. Такі перевірки проводять по всій області на виконання розпорядження Кабінету міністрів України №643-р від 20 вересня 2017 року та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, у зв’язку із трагедією, яка сталася у місті Одесі в ніч з 15 на 16 вересня 2017 року й спричинила до загибелі дітей. У період із 26 вересня до 4 жовтня заплановано перевірку 237 закладів у Львові та області», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу