На Львівщині перевіряють стан безпеки будівель

13:35 20 серпня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: loda.gov.ua

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області проводить перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

Про це повідомили в понеділок, 20 серпня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Станом на  15 серпня 2018 року перевірили стан техногенної та пожежної безпеки у 2058 закладах. Зокрема, 1797 у дошкільному та загальноосвітньому навчальному закладі, 134 охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, 127 торговельних підприємств та культурно-видовищне і дозвіллєвих закладів».

«За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 2030 керівників та відповідальних посадових осіб. Також за результатами проведених перевірок підготовлено позовні заяви до суду щодо 21 об’єктів», – поінформували також в облдержадміністрації».

Під час перевірок протипожежного стану торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів виявлено 2317 порушень, з яких 513 порушень не усунуто протягом попередніх років: на 36 об’єктах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на 9 об’єктах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а на 10 об’єктах – внутрішнє протипожежне водопостачання, 18 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, у 10-х будівлях необхідно перепланувати шляхи евакуації, 27 будівель потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння», – розповіли також в облдержадміністрації».

«За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 118 керівників об'єктів і відповідальних посадових осіб та направлено 8 позовних заяв до адміністративного суду. Під час перевірок протипожежного стану об’єктів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням виявлено 2377 порушень, з яких 488 порушень не усунуто протягом попередніх років. На 27 об’єктах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на 11 об’єктах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а на 14 об’єктах – внутрішнє протипожежне водопостачання, 10 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, 21 будівля потребує обладнання первинними засобами пожежогасіння», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 134 керівників об'єктів і відповідальних посадових осіб та направлено 1 позовну заяву до адміністративного суду.  Під час перевірок протипожежного стану дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів  виявлено 21593 порушень, з яких 3896 не усунуто впродовж попередніх років», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У 301 закладі відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на 70 об’єктах необхідно обладнати або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а на 40 закладах відсутнє або несправне внутрішнє протипожежне водопостачання, 88 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, у 28 будівлях необхідно перепланувати шляхи евакуації, 140 будівель необхідно забезпечити первинними засобами пожежогасіння. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 1772 керівника закладів і відповідальних посадових осіб та направлено 12 позовних заяв до адміністративного суду», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу