Як російські танки зупиняться, а наші війська їх захоплять і використають проти ворога, - міністр оборони

20:01 26 лютого 2022 р.

Фото до новини

Станом на сьогоднішній ранок кількість знищених російських окупантів перевищила 3000 осіб, а ще понад 200 інтервентів потрапили у полон.

Понад 55 годин опору. Наші захисники і захисниці повністю зруйнували плани ворога. Станом на сьогоднішній ранок кількість знищених російських окупантів перевищила 3000 осіб, ще  що понад 200 інтервентів потрапили у полон. Про це повідомив увечері міністр оборони України Олексій Резніков, пише Dailylviv.com.

"Кількість полонених збільшується. Вони не очікували такої відсічі і здаються самі.  Знищено сотні одиниць бронетехніки, зокрема - понад сто російських танків. Учора стінгерами було збито 7 гелікоптерів. 

Ворог намагається змінити тактику. Російські війська обстрілюють житлові квартали, лікарні, навчальні заклади. 

Оскільки швидкий наступ великими колонами захлинувся, почали активніше застосовувати ДРГ і десант. Наша армія і тероборона ефективно їх знешкоджують. Але силам оборони потрібна допомога, щоб діяти на ви

Звертаюся до усіх.

У Києві, Харкові, інших містах діють коригувальники, які можуть навести вогонь на ваші домівки чи прокласти дорогу російським військам. Вони є очима ворога. 

Якщо ви бачите підозрілих осіб, які встановлюють маяки, наносять мітки, чи не можуть чітко пояснити мету свого перебування у певному місці, затримуйте їх самостійно або інформуйте тероборону. Затримані можуть стати джерелом корисної інформації.

Окремо звертаюся до тих, хто свідомо співпрацює з російськими окупантами або може бути введений ними в оману обіцянками «підзаробити». За дві доби російські нелюди вбили майже двісті мирних громадян, з них – трьох дітей. Ще 33 дитини поранені. 

За таких обставин вас просто можуть не схотіти або не встигнути затримати живими. Відмовтеся від злочинних намірів, поки не пізно.

Особливе прохання для мешканців українських сіл і невеликих містечок, а також усіх, хто матиме відповідну нагоду. Якщо повз вас пройшла колона російської бронетехніки, за нею через деякий час бути йти колона з пальним. Затримайте або спаліть її. Російські танки просто зупиняться, наші війська їх захоплять і використають проти ворога". 

БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ, ТВАРИ!!! – реакція голови Держприкордонслужби на підтримку Білоруссю російського вторгнення

За кілька днів інтервенції в Україну знищать стільки російських військових як за дві чеченські війни

Путін хотів окупувати Україну до 3 березня

Вісім порад Генерального штабу ЗСУ для зупинки мехколон ворога

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів