Російські диверсійно-розвідувальні групи намагаються проникнути в Україну з території Білорусі

07:46 3 серпня 2022 р.

Фото до новини

На Волинському і Поліському напрямках проведено тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил Республіки Білорусь.

Dailylviv.com подає оперативну інформацію Генерального штабу Збройних Сил України станом 06.00 03.08.2022 щодо російського вторгнення.

Противник продовжує завдавати авіаційних і ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України. 

На Волинському та Поліському напрямках проведено тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил республіки білорусь. Окупанти продовжують використовувати територію республіки білорусь для перекидання диверсійно-розвідувальних груп на територію України. 

На Сіверському напрямку противник здійснював обстріли позицій наших військ зі ствольної артилерії. Веде повітряну розвідку в прикордонних районах Чернігівської і Сумської областей. Відзначається робота ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії з метою утримання зайнятих рубежів і недопущення наступу підрозділів Сил оборони.

На Харківському напрямку ворог обстрілював райони 13 населених пунктів.

Окупанти здійснили висування в напрямку Кочубеївка – Дементіївка, отримали відсіч і відійшли.

На Слов’янському напрямку обстріли зі ствольної та реактивної артилерії зафіксовано біля 9-ти населених пунктів. 

Силами розвідувальної групи ворог намагався вести розвідку південніше Мазанівки, окупантів виявлено і знешкоджено.

На Донеччині ворог основні зусилля зосереджує на Бахмутському напрямку.

На напрямку Сіверська противник здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії, а також танків біля Сіверська, Серебрянки і Григорівки. 

На Бахмутському напрямку, з метою витіснення наших підрозділів зі зайнятих рубежів, вів артилерійські обстріли в районах 7-ми населених пунктів. Завдав авіаударів поблизу Семигір’я і Білогорівки.

Противник вів наступ в районі західної околиці Берестового, успіху не мав, відійшов. Така ж ситуація на напрямках Володимирівка – Яковлівка і Семигір’я – Кодема. 

На напрямках Володимирівка – Соледар і Покровське – Бахмут бойові дії тривають. 

На напрямках Відродження – Кодема і Доломітне – Семигір’я українські воїни завдали потужного вогневого ураження і змусили окупантів відійти. 

На Авдіївському напрямку ворог обстрілював район Авдіївки. Намагався покращити тактичне положення, безуспішно, з втратами відійшов.

На Новопавлівському і Запорізькому напрямках обстріли зафіксовано неподалік 8-ми населених пунктів. 

Для протидії технічним засобам розвідки противник розгортає засоби радіоелектронної боротьби.

На Південнобузькому напрямку ворог з метою сковування дій наших військ обстрілює позиції з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах 14-ти населених пунктів. Задіяв авіацію для удару по району урочища Плотницьке.

Для уточнення положення наших військ, корегування вогню і контролю проведення маскування своїх підрозділів веде повітряну розвідку.

Продовжує вживати заходів зі забезпечення захисту мостових переправ через річку Дніпро.

В акваторії Чорного моря в готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.

Авіаційне угруповання противника веде систематичні бойові дії з метою підтримки дій наземних угруповань. Зусилля зосереджує на ураженні військових об’єктів на Донецькому напрямку. У зв’язку з поганими погодними умовами інтенсивність польотів авіації знижена.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконання вогневих завдань по опорних пунктах, скупченнях живої сили і базах логістичного забезпечення ворога.

Два вибухи на території військового об'єкта у Червоноградському районі, - Козицький (відео)

Російська ракета з Каспію влучила у зенітний ракетний комплекс на Львівщині, - Генштаб

Ракетні удари загрожують з Чорного моря: напоготові 16 "калібрів"

осіяни хотіли приховати свої злочини в Оленівській колонії, - волонтерка

Три будинки сімейного типу з Лисичанська переїхали до Львова: де оселилися (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів