Rheinmetall виготовить артснаряди для України на €142 мільйони

14:51 4 грудня 2023 р.

Фото до новини

Найбільший німецький збройний концерн Rheinmetall отримав замовлення на постачання Україні артилерійських снарядів на суму близько 142 мільйони євро.

Про це повідомляє DailyLviv.com з посилання на заяву компанії.

Замовлення включає десятки тисяч 155-міліметрових артилерійських снарядів. Замовник - країна-партнер НАТО, яка має намір підтримувати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою.

Снаряди вироблятиме Rheinmetall Expal Munitions, нещодавно придбана іспанська дочірня компанія групи. Боєприпаси будуть поставлені у 2025 році.

Читайте також: Rheinmetall починає сервіс танків в Україні

Виробництво і постачання близько 40 тис. снарядів для України з попереднього замовлення має відбутися в 2024 році, йдеться у заяві.

Зазначається, що попит на артилерійські боєприпаси нині дуже високий, що зумовлено не лише потребами України, а й необхідністю поповнити значною мірою спорожнілі склади боєприпасів Німеччини та інших країн НАТО та ЄС.

Читайте також: Rheinmetall будує центр техобслуговування Leopard, Challenger, Marder біля кордону з Україною

У 2024 році компанія Rheinmetall планує значно збільшити потужності виробництва боєприпасів на заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці й Австралії, забезпечуючи щороку виробництво до 700 тис. артилерійських снарядів.

Нагадаємо, бізнес німецьких оборонних підприємств процвітає через війну в Україні.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів