РФ вночі запустила 70 дронів, є 31 влучання

09:44 17 жовтня 2025 р.

В ніч на 17 жовтня Росія запустила по Україні 70 дронів, близько 50 із них - шахеди. Зафіксовано влучання 31 ударного безпілотника.

Про це інформують Повітряні сили ЗСУ, пише DailyLviv.com.

За даними командування, починаючи з 20:00 16 жовтня, російські війська здійснили чергову атаку по території України, застосувавши 70 ударних безпілотників типу "Шахед", "Гербера" та інших моделей.

Атаку було здійснено з кількох напрямків - Міллєрово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ (РФ) та Чауда (тимчасово окупований Крим). Близько 50 дронів становили саме "Шахеди"

Повітряний напад відбивали підрозділи авіації, зенітних ракетних військ, РЕБ, безпілотних систем та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 09:00 українська протиповітряна оборона збила або придушила 35 ворожих безпілотників.

"Зафіксовано влучання 31 ударного БпЛА на 10 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 2 локаціях", - йдеться у повідомленні.

У Повітряних силах попередили, що атака ще триває - у повітряному просторі залишаються кілька ворожих БпЛА.

До слова, Сили оборони мають успіхи у відновленні контролю на Запоріжжі. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що українські воїни зупинили весняно-літню наступальну кампанію російської армії. Сили оборони мають певні успіхи у відновленні контролю над територією в Запорізькій області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів