Ремонт покрівель житлових будинків у Сихівському районі Львова обіцяють завершити до 20 листопада

14:34 2 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сходові клітки відновлюють за кошти квартплати мешканців.

«У Сихівському районі міста тривають масштабні ремонти житлового фонду, зокрема – розпочато роботи і в будинках КЕВ, нещодавно переданих у комунальну власність», – повідомили сьогодні, 2 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий оглянув виконання ремонту даху в будинку на вулиці Стрийській, 71Б та ремонту сходової клітки і даху в будинку на вулиці Стрийській, 71, після чого він зазначив:

«З 1 жовтня ми почали приймати на баланс міста всі КЕЧівські будинки. Це є 103 будинки. Велика частина з них знаходиться у Сихівському районі. Власне тут 14 будинків мають дуже складну ситуацію з покриттям, з дахом. Тому робимо поточний ремонт, щоб зняти аварійність.

14 будинків цього року забудуть, що таке затікання.  В цьому будинку ми робимо ремонт даху, на це виділили 90 тисяч гривень. За тиждень усі основні роботи будуть завершені. 

Також тривають роботи по інженерії, по ліфтах. Приводимо до пуття будинки. Приємно, що люди бачать, що до них повернулись лицем.

Завдання – щоб усі будинки в місті були доглянуті. Будинки КЕВ, навпаки, щоб навіть мали кращий вигляд, бо вони більше потребують. 

У першу чергу ми обстежили усі будинки КЕВ. По кожному будинку склали чіткий акт, що треба робити. Важливо, що в опалювальний сезон увійшли всі будинки КЕВ.

В будинках КЕВ часто проблемою були дахи. Дах треба робити в першу чергу. Наступне – це інженерія, підвали, розводки, ІТП. По кожному будинку працюють бригади, які цими роботами займаються. Акцент також на ліфти, на благоустрій біля самих будинків. 

Триває системна робота по усіх будинках, є чіткий план. Так, як ми торік розпочали замощувати між квартальні дороги, хідники, зараз йдемо такий шляхом. Допоки буде погода, роботи триватимуть. Через зиму треба зробити багато проектних робіт і вже з березня включатисячь в роботу». 

На поточний ремонт Сихівському району цьогоріч спрямовано сім мільйонів гривень з міського бюджету, за які повинні відремонтувати 64 об’єкти. Станом на зараз, роботи виконано на 61 об’єкті, ще на трьох – на стадії виконання: на вулиці Кос-Анатольського, 18, Стрийській, 71б та Енергетичній, 4.

Спрямовано кошти й на капітальний ремонт – два мільйони гривень. Йдеться про ремонт цілих покрівель. Так, станом на зараз, виконано роботи на сімох об’єктах з 12 (на п’яти – на стадії виконання). Завершити планують до 20 листопада. 

Зокрема, на вулиці Стрийській, 71б (будинок бронетанкового заводу, переданий місту у власність) з минулого тижня проводять ремонт 300 квадратних метрів покрівлі, вартістю 220 гривень за квадратний метр (загалом – 92 тисяч гривень).  Завершити планують також до 20 листопада.

На ремонт будинків КЕВ, переданих ЛКП Сихівського району, спрямовано один мільйон і 300 тисяч гривень з міського бюджету. Відтак, у титульному списку – 14 об’єктів, у яких мають намір проводити ремонт покрівель (сумою один мільйон  і175 тисяч гривень.), систем водовідведення (вулиці. Стрийська, 6; сумою 50 тисяч гривень.) та електрощитових (6 об’єктів; сумою 75 тисяч гривень.).

На стадії виконання ремонтних робіт перебувають шість об’єктів. Зокрема – на вулиці. Стрийській, 71, де зараз ремонтують 430 квадратних метрів покрівлі, вартістю 220 гривень за квадратний метр (загалом – 80 тисяч гривень). 

авершити також планують до 20 листопада. Окрім цього, за кошти квартплати мешканців будинків ремонтують сходові клітки у будинках.

19 вересня міський голова Львова Андрій Садовий та міністр оборони України Степан Полторак підписали Меморандум, згідно з яким до 31 жовтня місто приймає у власність територіальної громади «військові» житлові будинки – таких тут 103. Також, згідно з генеральним планом міста, у власність громади передають і військові містечка Міноборони. 

«Тут треба зробити багато справ і щодо інженерії, і щодо ліфтів та комунікацій. Найголовніше питання – це якісна підготовка до опалювального сезону», – зазначав Андрій Садовий. 

Будинки КЕВ у Львові розміщені у Сихівському та Шевченківському районах міста. Відповідне рішення дасть змогу підвищити якість послуг у будинках та отримати відповідального за їх надання.

«У Сихівському районі на балансі БУ-4 КЕВ перебував 31 будинок. Раніше, незважаючи на те, що мешканці вчасно сплачували квартплату, БУ №4 своїх обов’язків з обслуговування не виконувало. Мешканці таких будинків неодноразово зверталися із проханнями відремонтувати дахи, інженерні мережі та сходові клітки, засклити вікна на них, але нічого не було виконано», – відзначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу