Рапорт військовослужбовця: про що і кому подавати

18:19 28 травня 2023 р.

Фото до новини

Якщо ж безпосередній керівник не реагує на рапорт, військовослужбовцю необхідно звернутися до керівництва вищого рівня, з обов’язковим зазначенням того, що він намагається врегулювати це питання.

Про це написала Судово-юридична газета, інформує Dailylviv.com.

Звернення військовослужбовця до керівництва для вирішення питань встановлення статусу учасника бойових дій, відпустки, звільнення, проведення службового розслідування та видачі довідки про обставини травми, направлення (скерування) на ВЛК, МСЕК, виплати додаткової винагороди під час лікування вимагає документального оформлення - подання рапорту. Це аналог заяви у цивільному житті.

Рапорт пишуть у 2-х примірниках і подають:

- до стройової частини військової частини, (слід зафіксувати вхідний номер документа);

- або до керівництва, яке може його прийняти (на своєму примірнику зафіксувати дату подання, посаду й прізвище особи, яка його прийняла);

- або надсилається поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення та описом вкладення на адресу військової частини.

Рапорт подається послідовно по вертикалі керівництва (наприклад, спочатку командиру роти, потім командиру батальйону і так далі).

Якщо ж безпосередній керівник не реагує на рапорт, військовослужбовцю необхідно звернутися до керівництва вищого рівня, з обов’язковим зазначенням того, що він намагається врегулювати це питання.

Рапорт повинен бути розглянутий невідкладно, але не пізніше, ніж 15 днів від дня отримання у разі, якщо він не потребує додаткового вивчення.

Загальний термін — 1 місяць (але може бути продовжений до 45 днів).

Якщо є вмотивовані підстави неможливості довго чекати розгляду рапорту, разом з ним можна подати заяву про прискорення розгляду.

Відповідь на рапорт має бути письмовою. У разі, якщо це відмова, - з посиланням на акти законодавства із зазначенням причин відмови та роз’ясненням порядку оскарження ухваленого рішення.

Військовослужбовець або члени його родини можуть й усно звертатися до командира військової частини, начальника органу військового управління, оскільки вони у визначені дні та години приймають військовослужбовців з особистих питань.

Інформацію щодо пропозицій, заяв і скарг у день їх надходження вносять до журналу реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян (додаток 4 до Дисциплінарного Статуту ЗСУ), який повинні вести і зберігати у кожній військовій частині, закладі й установі.

У ВЛК багатоденні черги за довідками для скалічених військовиків: без електронного запису, ліфту і питної води

Продавав довідки військово-лікарської комісії про непридатність до проходження військової служби

ДБР взяло на хабарі начальника ексрайвійськкомату на Львівщині, який діяв у парі з ВЛК

Три варіанти дій військовослужбовця, який не погоджується з рішенням військово-лікарської комісії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів