Районні комісії рекомендували відновити роботу різдвяного ярмарку у Львові

19:00 23 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Районні комісії обстежили будиночки різдвяного ярмарку щодо стану протипожежної безпеки.

Про це повідомили в неділю, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Відтак, відповідно до акту проведення обстеження об’єктів торгівлі різдвяного ярмарку на проспекті Свободи, площі Ринок і проспекті Червоної Калини, крекомендовано відновити роботу об’єктів торгівлі, де реалізується продукція, яка не потребує застосування підігрівальних приладів (при дотриманні вимог протипожежної безпеки).

«Комісією у Галицькому районі проведено обстеження 82 об’єктів різдвяного ярмарку (дерев'яних будиночків) на площі Ринок і 108 об’єктів різдвяного ярмарку (дерев'яних будиночків) на проспекті Свободи щодо дотримання правил протипожежної безпеки, наявність газового устаткування, електричних обігріваючих пристроїв)», – поінформували також у міськраді.

«Комісією у Сихівському районі обстежено 11 дерев’яних будиночків». Проведеним обстеженням не зафіксовано наявність газових балонів у дерев’яних будиночках різдвяного ярмарку.Під час проведених обстежень учасникам різдвяного ярмарку роздано листівки-пам'ятки щодо дотримання правил протипожежної безпеки», – поінформували також у міськраді», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу