Районні комісії рекомендували відновити роботу різдвяного ярмарку у Львові

19:00 23 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Районні комісії обстежили будиночки різдвяного ярмарку щодо стану протипожежної безпеки.

Про це повідомили в неділю, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Відтак, відповідно до акту проведення обстеження об’єктів торгівлі різдвяного ярмарку на проспекті Свободи, площі Ринок і проспекті Червоної Калини, крекомендовано відновити роботу об’єктів торгівлі, де реалізується продукція, яка не потребує застосування підігрівальних приладів (при дотриманні вимог протипожежної безпеки).

«Комісією у Галицькому районі проведено обстеження 82 об’єктів різдвяного ярмарку (дерев'яних будиночків) на площі Ринок і 108 об’єктів різдвяного ярмарку (дерев'яних будиночків) на проспекті Свободи щодо дотримання правил протипожежної безпеки, наявність газового устаткування, електричних обігріваючих пристроїв)», – поінформували також у міськраді.

«Комісією у Сихівському районі обстежено 11 дерев’яних будиночків». Проведеним обстеженням не зафіксовано наявність газових балонів у дерев’яних будиночках різдвяного ярмарку.Під час проведених обстежень учасникам різдвяного ярмарку роздано листівки-пам'ятки щодо дотримання правил протипожежної безпеки», – поінформували також у міськраді», – повідомили також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів