Пункти пропуску на Львівщині заблокували невдоволені змінами до Податкового кодексу

12:28 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: dt.ua

У результаті переговорів із мітингувальниками біля пункту пропуску «Шегині» досягнута домовленість про те, що вони будуть пропускати кожні 30 хвилин по 10 автомобілів.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служба України повідомили сьогодні, 10 січня: «Перед пунктами пропуску «Шегині-Медика» та «Рава-Руська-Гребенне», а також у селі Роснівка (близько 10 кілометрів перед пунктом пропуску «Краковець – Корчова») тривають акції громадян щодо невдоволення змінами в оподаткуванні митними платежами товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, а також інші зміни в законодавстві, які набрали чинності 1 січня 2018 року. Рух транспортних засобів тимчасово сповільнено, періодично здійснюється їх пропуск в обох напрямах. Керівники митних постів спілкуються з учасниками акцій протесту, ведуть роз’яснювальну роботу. Інші пункти пропуску працюють у штатному режимі».

Натомість у київському часописі «Дзеркало тижня. Україна» поінформували: «В ГУ НП Львівської області повідомили, що в результаті переговорів із мітингувальниками біля пункту пропуску «Шегині» досягнута домовленість про те, що вони будуть пропускати кожні 30 хвилин по 10 автомобілів, щоб уникнути конфлікту між протестуючими і людьми, які хочуть перетнути кордон. Нагадаємо, Верховна Рада змінила правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі обмеживши сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кілограмів для тих, хто був відсутній в Україні більше діб і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин. Нові правила вступили в силу 1 січня 2018 року».

«У той же час обмеження на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях набудуть чинності 1 січня 2019 року. Тепер їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до 150 євро, при цьому, починаючи з четвертої посилки, вони вже будуть обкладатися податком, митом та акцизним збором», – повідомили також у київському часописі «Дзеркало тижня. Україна»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів