Прикордонниця торгувала послугами для набуття іноземного громадянства і перетину кордону

11:13 8 липня 2021 р.

Фото до новини

Працівники територіального управління ДБР Львова у взаємодії з УВБ Держприкордонслужби затримали на гарячому військовослужбовицю Мукачівського прикордонного загону, яка продавала «пакет послуг» щодо набуття громадянства іншої країни та безперешкодного перетину кордону за цим документом.

Про це Dailylviv поінформували у територіальному управлінні ДБР Львова.

Оперативники Бюро встановили, що військова за «винагороду» у 8 тисяч євро пообіцяла громадянину України посприяти у швидкому отриманні паспорта Ізраїлю, перевірці цього документа у базах даних іноземних держав та безперешкодному перетині українсько-словацького кордону.

Прикордонницю затримано під час отримання частини коштів – 3 тисячі євро та передачі іноземного паспорта. Походження та автентичність документа буде з’ясовуватись у процесі слідства.

Під час обшуку в помешканні військовослужбовиці вилучили паспорт громадянки Угорської Республіки на її ім’я, травматичний пістолет без дозвільних документів та паспорт Азербайджанської Республіки на іншу особу.

Затриманій повідомили про підозру у зловживанні впливом ( ч. 3 ст. 369-2 КК України) та готується клопотання про обрання запобіжного заходу.

У разі доведення провини прикордонниці може загрожувати позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, оперативний супровід – департамент контррозвідки СБУ спільно із ВБ Мукачівського прикордонного загону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів