Прикордонники Мукачівського загону завершили підготовку до безвізового режиму

12:20 1 червня 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Робочі місця прикордонних нарядів автоматизовані та обладнані сучасною системою біометричного контролю, яка дозволяє зчитування даних з імплантованих безконтактних електронних носіїв у паспортних документах, які виготовлені відповідно до міжнародних стандартів ICAO.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України запевнили сьогодні, 1 червня: Прикордонники Мукачівського загону готові до початку дії безвізового режиму. Зокрема, робочі місця прикордонних нарядів автоматизовані та обладнані сучасною системою біометричного контролю, яка дозволяє зчитування даних з імплантованих безконтактних електронних носіїв у паспортних документах, які виготовлені відповідно до міжнародних стандартів ICAO».

«Така перевірка є максимально автоматизованою, інформація зчитується, вноситься та перевіряється за базами даних менше однієї хвилини. Крім того, додаткові носії інформації, що імплантовані у нові паспортні документи громадян України (біометричні паспорти, обов’язкова наявність яких передбачена вимогами Євросоюзу в рамках запровадження безвізового режиму перетину кордону), дозволяють ефективніше перевіряти документи у подорожуючих та значно ускладнюють їх підробку», – йдеться також у повідомленні.

«Усі робочі місця підключені до баз даних Інтерполу. Крім цього, проведено модернізацію програмного забезпечення. Це дозволило значно спростити процедуру оформлення подорожуючих і водночас посилити безпекову складову паспортного контролю. Слід зазначити, що у цьому році підрозділи Мукачівського прикордонного загону, перевіряючи осіб через бази даних Інтерполу, виявили вісім збігів. У результаті встановили двох розшукуваних осіб та шість викрадених автомобілів», – зазначено також у повідомленні.

«Для поїздок до Європи без візи, обов’язково необхідно мати біометричний закордонний паспорт громадянина України. Що стосується українців зі звичайними, не біометричними закордонними паспортами, їм, для поїздок в країни ЄС потрібно, як і раніше, оформлювати візу», – нагадали також прикордонники.

«Громадянам, які планують подорожувати в рамках дії безвізового режиму, необхідно пам’ятати про перелік документів , які можуть вимагати прикордонні служби країн ЄС:  відомості про бронювання готелю; лист із запрошенням від родича або іншої приватної особи, яка легально проживає у країні ЄС;  зворотній квиток;  підтвердження достатнього фінансового забезпечення;  поліс медичного страхування; поліс страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу (у разі подорожі автомобілем)», – повідомили також сьогодні, 1 червня, на сторінці Західномго регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів