Прикордонники Мостиського загону врятували від загибелі родину зі Сирії

14:12 28 грудня 2016 р.

Прикордонники Мостиського прикордонного загону врятували від загибелі родину з шести осіб зі Сирії, двох дорослих і чотирьох дітей, які намагалися незаконно потрапити до Європи.

Про це сьогодні, 28 грудня, під час прес-конференції на тему: «Підсумки оперативно-службової діяльності прикордонних загонів за 2016 рік», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник Мостиського прикордонного загону, полковник Ігор Говорущак.

За його словами, так звані провідники покинули цю родину біля кордону, в снігах, коли температура повітря опустилася до мінус 14.

- У тісній співпраці з польськими колегами ми затримали 35 нелегальних мігрантів з країн Африки та Азії, - каже він.

Загалом за рік затримали 123 порушники державного кордону. З них – 13 осіб намагалися перейти кордон за фальшивими документами. Також через наш кордон намагалися перевезти 312 одиниць зброї, понад 912 одиниць боєприпасів, понад 2,8 кг наркотиків.

- У Краковці за один раз службовий собака вияв понад 9,5 тисяч штук наркотичних пігулок, які були запаяні у заводські пакетики з кавою. А два тижні тому на возі з кіньми везли понад 42 тисячі пачок цигарок, - розповідає полковник Ігор Говорущак.

Щодо чемних громадян, то за 2016 рік ділянку україно-польського кордону, яку охороняє Мостиський прикордонний загін, перетнуло 9,5 млн осіб та майже 3 млн авто.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу