Протестувальники перекриють вулицю у Львові

13:50 6 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

Протестувальники запланували в суботу, 7 грудня пікет з перекриттям вулиці Пластової.Гроші ЄБРР та Швеції підуть на PR Грибовицького сміттєзвалища

Анонс заходу вони опублікували у спільноті «Кривчиці» у «Facebook». Люди вимагають привернення уваги і протестують проти намірів побудувати сміттєпереробний завод на вулиці Пластовій.

Організатори протесту зазначили: «З 12-14 години ми збираємося перекривати вулицю Пластову (на кільцевій розв’язці, біля переїзду) з метою привернення уваги до нашої спільної проблеми – намірів спорудити на цій вулиці сміттєпереробний завод. Цей район роками потерпає від діяльності очисних споруд, які щодня отруюють мешканців випарами аміаку, сірководню та летких органічних сполук, бо гроші, які мали б бути спрямовані на модернізацію львівських очисних споруд осідають у кишенях чиновників. Замість модернізації очисних, мер та депутати вирішили остаточно «добити» цей район, ускладнивши цю екологічну катастрофу розташуванням ще одного пожерача людського здоров’я та передвісником передчасної смерті – так званим, механіко-біологічним комплексом з переробки відходів».

Протестувальники також озвучили свої вимоги: «Припинити будь-які роботи, пов’язані з будівництвом заводу, допоки не буде проведено СЕО ( стратегічна екологічна оцінка), яку вони були зобов’язані зробити, але не зробили. Спрямувати на встановлення стаціонарного пункту екомоніторингу на вулиці Пластовій з цілодобовою ретрансляцією даних в інтернет, в режимі он-лайн, за кошти (1,6 млн. гривень), які ЛКП «Зелене місто» хотіло витратити на саморекламу. Змінити технологію та місце розташування такого комплексу».

Для детальнішої та правдивої інформації, щодо сміттєзаводу, протестувальники пропонують ознайомитись у групі в «Facebook». Про це повідомили в п’ятницю, 6 грудня, на порталі оперативних новин «Varta1».

Нагадаємо, гроші ЄБРР та Швеції підуть на PR Грибовицького сміттєзвалища і сміттєзаводу.

Як інформував «Щоденний Львів», медики пікетували будівлю Львівської облради.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:20 28 січня 2020 р.

У Львові запланували громадське обговорення детального плану території

29 січня о 18:00 у «Smart»-бібліотеці на вулиці Професора Ковалика (№1) у Львові розпочнеться громадське слухання проекту детального плану території у районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Рубрика: Ситуації