Прокуратура запевняє, що контролюватиме ситуацію щодо виплати зарплати на «Львіввугіллі»

14:35 4 березня 2015 р.


Фото: bug.org.ua/Ілюстрація

Як повідомили в середу в прес-службі правоохоронної установи, «врегулювання ситуації щодо виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» – на контролі прокуратури».

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 4 березня:

«Врегулювання ситуації щодо виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» – на контролі прокуратури. Керівництвом прокуратури Львівської області 3 березня у Червонограді проведено зустріч із працівниками та адміністрацією ДП «Львіввугілля», посадовцями місцевої влади, а також представниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, з приводу ситуації на цьому державному підприємстві та причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, яка призвела до масових протестів громадян.

За результатами обговорення під час цієї зустрічі, органами прокуратури направлено запит в ДП «Львіввугілля» щодо надання відповідної інформації про рух коштів, починаючи з минулого року, вжиті керівництвом заходи з метою погашення зарплатних боргів (листи в Міністерство, ДП «Вугілля України» тощо) та з інших питань. Також, Територіальній державній інспекції з питань праці у Львівській області доручено провести перевірку додержання вимог законодавства про працю в ДП «Львіввугілля».

Водночас, підготовлено листа у Міністерство енергетики та вугільної промисловості України щодо розв’язання проблеми з погашенням боргу із заробітної плати на згаданому держпідприємстві. Відтак, після отримання відповідних документів буде вирішено питання про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за фактом умисної невиплати зарплатні працівникам ДП «Львіввугілля», а також заявлення, в межах повноважень, позовних заяв про стягнення таких боргів в інтересах працюючих у цій структурі неповносправних громадян».

Як інформував «ЩЛ», голова Незалежної профспілки гірніків України Михайло Волиненець повідомив учора, що в Червонограді почалося справжнє повстання шахтарів, бо «їм просто немає з чим повертатися по домівках», а голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин повідомив у вівторок: «Шахтарі ДП «Львіввугілля», які провели мітинг протесту і віче на головній площі Червонограда, вирішили розблокувати усі під`їзні дороги до міста, проте продовжити страйк», натомість голова ЛОДА просить Міненерговугілля розрахуватися з гірниками Львівщини.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу