Продавці сільгосппродукції окупували тротуари Львова

10:50 23 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Районні адміністрації просять продавців сільськогосподарської продукції реалізовувати свій товар у відведених для цього місцях на ринках, а покупців закликають не купувати плодово-овочеву та молочну продукцію на дорозі чи тротуарі.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 23 серпня: «У літній період стала масовим явищем торгівля в невстановлених для цього місцях. У всіх районах Львова є місця, де здійснюється продаж плодово-овочевої та молочної продукції на дорозі чи тротуарах. Для запобігання випадкам вуличної торгівлі до патрулювання залучають представників «Муніципальної дружини» та патрульної поліції. Найбільше скупчення стихійної торгівлі відбувається на ринку «Привокзальний».

Голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида розповів: «На території Франківського району на сьогодні найбільше скупчення продавців є біля ринку «Привокзальний», на вулиці Федьковича, на площі Кропивницького (біля церкви Ольги і Єлизавети) й на вулиці Героїв УПА. На ринку «Привокзальний» створили додатково 100 місць для продажу, однак дрібні торговці й надалі продають на вулиці. Ми кожного тижня проводимо спільні наради з представниками «Муніципальної дружини», патрульної поліції, Головного управління національної поліції, пишемо листи керівництву поліції щодо врегулювання ситуації із масовою стихійною торгівлею у нашому районі. Найбільше скупчення маємо на тротуарах біля ринку «Привокзальний» та на площі Кропивницького, біля церкви святих Ольги і Єлизавети».

До аналогічних дій через стихійну торгівлю й біля ринку «Ярослав» у мікрорайоні Рясне змушені вдаватися у Шевченківській районній адміністрації. За словами її голови Надії Банах, на ринку цілодобово чергують два представники «Муніципальної дружини», – поінформували також у міськраді.

Керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Роман Хом’як запевнив: Під час щотижневих нарад в районних адміністраціях, за «Муніципальною дружиною» закріплюється певна кількість вулиць, де впродовж тижня, зі 7.00 чергують представники дружини. Їх завдання – унеможливити розкладання і продаж товарів. Також представники «Муніципальної дружини» складають протоколи про адміністративне порушення. З огляду на масовість стихійної торгівлі, районні адміністрації міста просять продавців сільськогосподарської продукції реалізовувати свій товар у відведених для цього місцях на ринках, а покупців закликають не купувати плодово-овочеву та молочну продукцію на дорозі чи тротуарі».

Про це повідомили сьогодні, 23 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу