Правоохоронці працюють на Львівщині в посиленому режимі

12:15 17 квітня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: varta.com.ua

Працівники поліції на Львівщини переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час другого туру виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства .

Про це повідомили в середу, 17 квітня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «У Львові та області до охорони публічного порядку, а також для оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів Президента України будуть залучені близько восьми з половиною тисяч правоохоронців. Охороняти публічний порядок під час виборів спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області будуть поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України

«Працює координаційний штаб для моніторингу ситуації на місцях та належного управління нарядами поліції. Також створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, працюватимуть додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів.
Дванадцять окружних виборчих комісій на Львівщині вже перебувають під цілодобовою охороною поліції», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Поліцейські закликають мешканців не порушувати виборче законодавство, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів