Правоохоронці Львівщини працюватимуть під час свят у посиленому режимі

14:59 18 квітня 2014 р.


Фото: zaholovok.com.ua

У цьому запевняє в п’ятницю відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС .

Правоохоронці Львівщини працюватимуть під час свят у посиленому режимі

У його сьогоднішньому повідомленні з цього приводу стверджується:

«З метою забезпечення громадського порядку громадян під час масових заходів, пов’язаних зі святкуванням Великодніх свят, Дня міжнародної солідарності трудящих, 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, відзначенням 28-ї роковини Чорнобильської катастрофи та проведенням поминальних днів, правоохоронці Львівщини спільно з активістами будуть скеровувати усі зусилля на забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян. Окрім цього, правоохоронці проведуть комплекс оперативно-профілактичних заходів у місцях зосередження криміногенних та соціально небезпечних осіб, зосередивши особливу увагу на перевірці раніше засуджених, психічно хворих і наркозалежних. 

«У святкові дні охорону громадського порядку у місті Львові біля культових споруд та у місцях масового перебування людей забезпечать 392 правоохоронця. На території області з метою недопущення порушень громадського порядку буде задіяно 658 правоохоронців», – повідомив начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області, полковник міліції Андрій Гребенюк.  Окрім того, 20 квітня, під час святкових богослужінь в усіх церквах міста Львова та області громадський порядок забезпечать 2659 правоохоронців спільно з представниками громадськості.

Правоохоронці застерігають, що вчинення будь-яких правопорушень карається законом. Найчастіше – це дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян тягне за собою накладення штрафу від 51-119 гривень або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням дванадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк п’ятнадцяти діб.

Крім того, просимо водіїв бути уважними на дорогах, не перевищувати швидкість, не сідати за кермо у стані сп’яніння. Адже від такої поведінки залежить безпека не лише Ваша, але й тих, хто Вас оточує».

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові, Івано-Франківську й Тернополі заплановано марші псевдонацистів для залякування жителів Сходу – про це заявив народний депутат від ВО «Батьківщина» Геннадій Москаль.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу