Працівники ЛМР консультують львів’ян щодо проектів «Громадського бюджету»

14:20 16 серпня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У «Першій львівській медіатеці» відбулася зустріч-консультація на тему «Як створити вдалий проект «Громадського бюджету».

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради повідомили в четвер: «Від 15 серпня до 15 вересня триває подача проектів на «Громадський бюджет Львова». Кожен мешканець Львова може запропонувати свою ідею – що саме потрібно створити або змінити у місті. Як створити вдалий проект, можна  дізнатися під час серії зустрічей, проведення яких під час етапу подання документів започаткував відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради. Перша зустріч відбулася 15 серпня у «Першій львівській медіатеці».

«Із львів’янами зустрілися заступник начальника управління «Секретаріат ради», начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка і провідний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Зоряна Папіж. Зоряна Папіж розповіла про те, які кроки необхідно здійснити для того, аби створити  вдалий проект і змінити міське середовище», – поінформували також на порталі депутатів.

Представниця відділу громадського партнерства зазначила, що проекти поділяють на великі і малі, а з цього року запроваджено ще поділ на категорії – «Освітні проекти» та «Інші проекти». Крім того, «Інші проекти» не можуть становити менше 40% від загальної кількості проектів-переможців у поточному році», – розповіли також на порталі депутатів.

Зоряна Папіж зазначила: «Інші вимоги не змінилися з минулого року. Проект має інфраструктурним, тобто це не має бути фестиваль чи навчання. Він має бути реалізованим упродовж року та бути в сфері впливу міської влади».

«Ще один момент, на якому наголошувалося під час презентації, – створення громадського бюджету – це можливість познайомитися з сусідами, адже для того, щоб проект переміг, необхідно набрати певну кількість голосів. У рамках зустрічі львів’яни мали можливість задати запитання, які найбільше їх цікавлять», – поінформували також на порталі депутатів.

Заступник начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка зазначив: «Відбулася перша зустріч із обговорення проектів громадського бюджету. Таких зустрічей буде близько десяти. Вони відбуватимуться у різних районах Львова. Їх ми організовуємо для того, щоб мешканці в кожному мікрорайоні мали можливість дізнатися, що таке громадський бюджет і як правильно підготувати проект».

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу