Працівників юстиції змусять провітрювати приміщення

12:04 9 лютого 2016 р.

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області готовий підписати наказ, який зобов’яже працівників регулярно провітрювали приміщення та прибирати його.

Про це сьогодні, 9 лютого, під час прес-конференції на тему:

«Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. 

Озвучивши результати опитування, соціологи озвучили і побажання громадян. Серед них були і прохання надати доступ до туалету, прибирати та провітрювати приміщення.

- Так, це буде наказ про запровадження за графіком провітрювання приміщення, буде вказівка відділу матеріального забезпечення щодо комплектації відділів ручками, щодо огляду приміщень і, зокрема туалетів, у системі юстиції, - каже він.

За його словами, скарги громадян мають підстави. Так, в Городку понад 10 років у відділі реєстрації актів цивільного стану не було туалету. 

- Працівники ходили в сусідній будинок в туалет. Я коли це побачив, то був шокований. У грудні за три тижні були зроблені кабінки та ідеально обладнані, - каже начальник юстиції. 

За словами заступника голови правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» Ігоря Бригілевича, проблема побутового комфорту для громадян в процесі очікування послуг є у всій області. 

- Деякі підрозділи орендують приміщення і перебувають на пташиних правах. У них є кімната, коридор – темний. І відвідувачам, навіть, присісти немає де. І це впливає на те, як громадяни сприймають владу. 

Нагадаємо, що результати соціологічного опитування, яке провела ЛГО "Центр досліджень місцевого самоврядування, показали: громадяни радять зробити ремонт в приміщеннях юстиції, дати доступ до туалету, прибирати та провітрювати приміщення, оновити меблі, перевести подачу документів в електронний формат, поставити банкомати, видавати бланки безкоштовно, запровадити графік роботи без перерви та до 20.00 і, навіть, поставити кавовий апарат. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу