Працівникам ЛАЗу почнуть виплачувати багаторічну заборгованість- юстиція

15:42 12 серпня 2016 р.

У найближчі місяці працівники Львівського автобусного заводу, які роками очікують на свою заробітну плату, почнуть її отримувати. У липні відділ примусового виконання рішень юстиції у Львівській області продав металобрухт з заводу і погасив 400 тисяч гривень заборгованості.

Загалом ЛАЗ винен своїм працівникам понад два мільйони гривень.

Про це сьогодні, 12 серпня, під час прес-конференції на тему:
«Як змінюється система юстиції в Україні? Результати ключових реформ у сфері юстиції», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

За словами першого заступника начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Тараса Греня, зараз у Господарському суді Львівської області розглядаєють 163 справи про банкрутство різних підприємств.

- За перше півріччя цього року було порушено 27 справ. А припинено і закрито 52 справ. За цей ще період погашено заборгованості на 18 млн гривень, - звітує він.

Також, за словами начальників юстиції, у Львівській області за цей рік не виявленого жодного «чорного» нотаріуса.
- У Львівській області працюють 372 приватних та 58 державних нотаріуси. За перше півріччя до нас надійшло 99 скарг громадян, 87 з них стосуються спадкових справ, - розповідає Тарас Грень.

Проте, як він стверджує, не було виявлено ані фактів рейдерства, ані грубого порушення чинного законодавства.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу