Повітряні сили України отримають модернізовані літаки

12:45 26 травня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Завдяки модернізації бойові спроможностей літальних апаратів підвищуються у середньому на 50%.

Повітряні сили Збройних сил України цього року отримають близько 60 відремонтованих та модернізованих винищувачів Міг-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила начальник управління комунікацій та преси міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві.

«Цього року Повітряні сили отримають з державних підприємств близько 60 відремонтованих та модернізованих винищувачів Міг-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39», – анонсувала Оксана Гаврилюк. 

«Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові спроможності. Так, цього року серед пріоритетних цілей командування Повітряних сил є відновлення інфраструктури, перегляд місць дислокації військових частин з урахуванням сучасного безпекового середовища, здійснення поступового переходу органів управління Повітряних сил на J-структуру, яка прийнята в країнах-членах НАТО, а також інтенсифікація заходів бойової підготовки Повітряних сил, закупівля, відновлення та модернізація озброєння та військової техніки», – запевнила Оксана Гаврилюк.

«За цей час загальний наліт авіації Повітряних сил ЗСУ складає понад 6,6 тисячі годин, армійської авіації Сухопутних військ – близько чотирьох тисяч годин», – повідомила також Оксана Гаврилюк. Також, за її словами, у Повітряних силах збільшена кількість бойових авіаційних стрільб на загальновійськових полігонах, до підготовки інструкторського складу навчальних центрів залучено іноземних фахівців.

«Державні оборонні підприємства набули спроможностей модернізувати майже всю номенклатуру авіаційної техніки, яка перебуває на озброєнні Збройних Сил України. Завдяки модернізації бойові спроможностей літальних апаратів підвищуються у середньому на 50%. Зокрема збільшується дальність виявлення повітряних і наземних цілей і забезпечується висока ймовірність ураження, підвищується безпека польотів, надійність, живучість та інші характеристики бойових машин», – поінформувала також Оксана Гаврилюк.

Про це повідомили сьогодні, 26 травня, в інформаційній агенції УНІАН.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів