«Львівавтодору» й «Муніципальній дружині» дозволили складати протоколи про адмінправопорушення

16:22 3 жовтня 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, рішенням виконкому ЛМР погоджено надати право складати протоколи про адміністративні правопорушення посадовцям ЛКП «Львівавтодор», «Муніципальної дружини» й КП «Адміністративно-технічне управління».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 3 жовтня, «Щоденному Львову», що посадовцям сфер паркування, оперативного реагування на правопорушення та торгівлі дозволили складати протоколи про адміністративні правопорушення. У повідомленні також конкретизують:

«Із метою підвищення рівня правової культури громади Львова у сфері послуг платного паркування, сфері торгівлі та оперативного реагування на виявлені правопорушення і забезпечення притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності, рішенням виконавчого комітету Львівської міськради було погоджено надати певним посадовим особам право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Йдеться, зокрема, про посадових осіб:

ЛКП «Львівавтодор» (протоколи про адміністративні порушення, передбачені частинами 1, 2 статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

відділу торгівлі та тендерних закупівель управління економіки департаменту економічної політики, відділів соціально-економічного розвитку районних адміністрацій міста, ЛКП «Муніципальна дружина», КП «Адміністративно-технічне управління» (протоколи про адміністративні порушення, передбачені ст. 155, 155-2, 156, 156-1, 159, 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення)».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу