Польські прикордонники поділилися на Львівщині досвідом з українськими

11:24 6 листопада 2015 р.


Фото: dpsu.gov.ua

На базі Кінологічного навчального центру ДПСУ відбулися тренінги з охорони державного рубежу.

«У рамках реалізації проекту «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» за Програмою транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна» були проведені тренінги з охорони державного кордону. Інструкторами виступили представники Прикордонної варти Республіки Польща», –  повідомили в Державній прикордонній службі України, де також поінформували:

«Заходи пройшли на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. До них були залучені охоронці держрубежів з Луцького, Львівського, Мостиського прикордонних загонів та навчального закладу.

Зокрема, польські колеги ділилися досвідом з охорони сухопутного кордону у сфері запобігання терористичній діяльності та контрабанді, а також організації спільного патрулювання. Окрема увага приділялась актуальній проблемі незаконної міграції, яка  наразі виникла в країнах ЄС у результаті військових дій у Сирії.

Під час обговорення питань польськими експертами приводились приклади затримань порушників кордону, способів переміщення контрабанди через державний кордон, а також способи протидії та попередження незаконних дій на кордоні. В подальшому співробітники Держприкордонслужби будуть активно використовувати здобуті навички на практиці під час охорони державного кордону». 

Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу