Поліціянти Львівщини першими в Україні оволодіють японськими бойовими мистецтвами (відео)

17:50 4 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Правоохоронці відпрацьовували техніку самозахисту від холодної зброї впродовж трьох місяців .

«Поліціянти Львівщини здобувають нові практичні знання у межах проекту «Безпека понад усе: ефективна поліція», який в Україні започаткували вперше. Про це сьогодні, 4 серпня, йшлось під час офіційної презентації пілотного проекту», – повідомили сьогодні, 4 серпня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Проект «Безпека понад усе: ефективна поліція» розпочали реалізовувати у Львові ще наприкінці лютого цього року. Упродовж трьох місяців правоохоронці відпрацьовували техніки самозахисту від холодної зброї, рукопашних атак на базі Академії Айкібудзюцу під керівництвом інструкторів цієї Академії.

Заступник голови обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська розповіла: «Велика довіра до патрульних поліцейських зумовлена бажанням людей відчувати себе захищеними, саме тому Львівська облдержадміністрація виступила ініціатором продовження проекту – підвищення рівня кваліфікації представників патрульної поліції. Нам вдалося знайти фінансування на даний проект, який ще не має аналогів в Україні. І переконані, що цей приклад стане взірцем для решти областей та готові поділитися алгоритмом дій з усіма зацікавленими. Головне у даній акції, що ми працюємо на партнерських умовах і маємо одну спільну мету – зробити максимально комфортним життя мешканців нашої області»

Своєю чергою, президент Академії Айкібудзюцу, шеф-інструктор Олександр Козловський пояснив: «Навчання складається з двох курсів: базового та поглибленого. Тривалість кожного курсу – три місяці. Під час тренувань поліцейські здобувають загальну та спеціальну фізичну підготовку, вивчають особливості анатомії людини, методики і практики виконання технічних прийомів. Поглиблений курс –відпрацювання технік самозахисту від холодної зброї, рукопашних атак. Кожен з цих етапів завершується іспитом з присвоєнням звання «спеціаліст» (базовий курс) та  »інструктор» (поглиблений курс)».

Поліціянти навчатимуться старовинним та сучасним японським бойовим мистецтвам, зокрема – ДайторюАйкі-дзюдзюцу, Айкідо Йосінкан, Дзю-дзюцу, Карате Вадо рю. Командир 1-го батальйону Управління патрульної поліції Львова Світлана Гірняк зауважила: «Я пройшла тримісячний курс навчання. Він – дуже ефективний, підтвердженням цьому є процес затримання порушників, який відбувається коротко і чітко. Основна мета навчання – використати силу противника проти нього самого».

Поліціянти, які пройшли навчання, успішно склали іспит та отримали звання молодшого інструктора, допомагатимуть шеф-інструкторам викладати у Львові та поширювати свої знання по усій Україні».

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу