Поліція презентувала у Львові ситуаційний центр

15:30 30 грудня 2016 р.

В обласному управлінні поліції запевнили, що ситуаційний центр забезпечить координацію дій усіх її служб та підрозділів та створить основу для майбутньої єдиної системи управління та координації спільних заходів усіх екстренних служб області.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили в четвер, 30 грудня, що сьогодні в її приміщенні відбулася презентація ситуаційного центру, на якій були присутні начальник Львівського обласного управління поліції – генерал поліції третього рангу Валерій Середа, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка й керівники інших правоохоронних органів Львівщини та місцевого самоврядування. Зокрема, Валерій Середа зазначив на початку презентації: «Сьогодні ми робимо ще один крок у реформуванні правоохоронної системи Львівщини, який буде мати вплив на організацію роботи поліції всієї України. Цей крок є продовженням співпраці правоохоронців, науковців, представників державної влади, органів самоврядування, міжнародних фахівців та громадських активістів Львівщини з розбудови безпечного середовища». 

Очільник поліції Львівщини розповів також: «Кожна людина, котра звернеться на лінію «102», отримає негайну допомогу. Жодне звернення не залишиться без розгляду та супроводу всього процесу від реагування до прийняття рішення. У той же час поліцейські отримають належне інформаційне та методичне забезпечення».

А про принципи роботи центру, обладнання, про покращення взаємодії між поліцією та громадянами, а також між різними підрозділами та службами поліції Львівщини розповів начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та  оперативного реагування Львівського обласного управління поліції – полковник поліції Юрій Гладун. Зокрема, він пояснив: «Зараз на території області цілодобово можуть нести службу близько ста мобільних нарядів патрульної поліції, та тридцять слідчо-оперативних груп. Для підвищення ефективності їх роботи та координації спільних заходів і створено Ситуаційний центр, де сконцентровані функції чергових частин підрозділів поліції Львівщини, а також частина функцій районних відділів поліції».

«Серцем» ситуаційного центру є сервер, здатний опрацьовувати великі масиви інформації, виводити на робочі місця диспетчерів, операторів, а також на планшети нарядів поліції у всій області необхідні дані. Аналітики  центру готуватимуть оперативну інформацію. Окрім того, у ситуаційному центрі здійснюватиметься контроль за ситуацією в місті через камери відеоспостереження, та нагляд за дотриманням умов домашнього арешту особами, котрих суд зобов’язав носити електронні засоби контролю», – повідомили також сьогодні, 30 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де ще й опублікували фоторепортаж з презентації.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу